1. Dziś Święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Wpatrując się w św. Rodzinę z Nazaretu modlimy się z nasze rodziny.

2. We wtorek Sylwester. Msza św. dziękczynna na zakończenie starego roku sprawowana w intencji wszystkich parafian o godz. 18.00.  Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy w kościele lub kaplicy pobożnie będą uczestniczyć w uroczystym śpiewie albo recytacji hymnu Ciebie, Boga, wysławiamy, dla podziękowania za dobrodziejstwa otrzymane w ciągu całego roku.

3. W środę 1 stycznia Nowy Rok i Uroczystość św. Bożej Rodzicielki Maryi. Nie będzie porannej Mszy św. o godz. 7.00.  Pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego.

4. W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Najczystszego Serca Maryi o zwykłych porach.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie opłatkowe Kół Żywego Różańca. Z racji I niedzieli miesiąca o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu a o godz. 17.30 nabożeństwo eucharystyczne.

6. W niedzielę 19 stycznia na Mszy św. o godz. 12.30 będziemy obchodzili jubileusze małżeńskie. Małżeństwa, które w 2020 roku będą obchodzić okrągłe rocznice życia małżeńskiego chcemy specjalnie uhonorować i pobłogosławić. Pary jubilatów, które chcą wziąć udział w tej uroczystości prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

7. Przez trzy zimowe miesiące tzn. do końca lutego kancelaria pracuje tylko do godz. 17.30. Dyżury wieczorne wznowimy w marcu.

8. Dziękujemy rodzinom, które już przyjęły nas w czasie kolędy. Nowych mieszkańców oraz tych, u których dotychczas nie było wizyty, a którzy w swoim mieszkaniu chcą przyjąć Boże błogosławieństwo prosimy o osobiste zgłoszenia. Dziękujemy za ofiary składane w czasie kolędy, które będą przeznaczone na spłatę pożyczki oraz inwestycje w pompy ciepła i fotowoltanikę.