27 NIEDZIELA ZWYKŁA – DZIEŃ PAPIESKI, 8 PAŹDZIERNIKA 2017

7.00   + Mariannę i Janusza MALENTA, Wacława OLESZCZUKA, C.R. KOŃKÓW, MALENTÓW, MATEŃKÓW i OLESZCZUKÓW

8.30   + C.R. STRZAŁKOWSKICH, STACHEWICZÓW i WROŃSKICH

10.00 + Adama METELSKIEGO (3 r. śmierci), C.R. SKŁADANKÓW i METELSKICH

11.00 Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Krzysztofa i Łucji w 6 r. ślubu, o obfitość Darów Ducha Św. i szczęście rodzinne na dalsze lata życia.

11.00 + Jana WITUKIEWICZA w 29 r. śmierci

12.30 + Kazimierę oraz Henryka ZIĘTAR

12.30 + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (8 greg. )

Chrzest: 1. Barbara CIUBA

  1. Alex DUBIŃSKI
  2. Emil KOWALCZYK
  3. Helena SUK
  4. Zuzanna WITKOWSKA

18.00 + Stanisława (33 r. śmierci), Jana, Jadwigę, Aleksandrę STAŃCZUK

 

PONIEDZIAŁEK, 9 PAŹDZIERNIKA 2017, BŁ. WINCENTEGO KADŁUBKA, BISKUPA – WSPOMNIENIE       

7.00   + Stefanię, Piotra, Jana, C.R.ZGADZAJSKICH, Zygmunta i C.R. ROGALSKICH

8.00   + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (9 greg. )

18.00 + Jana, Alicję (10 r. śm.), Janusza MALINOWSKICH, Antoniego KAFAROWSKIEGO i C.R.

 

WTOREK, 10 PAŹDZIERNIKA 2017

7.00   + Rafała-Marka GEPERT

8.00   + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (10 greg. )

18.00 W intencjach Rodziny Radia Maryja

ŚRODA, 11 PAŹDZIERNIKA 2017

7.00   + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (11 greg. )

8.00  O zdrowie i potrzebne łaski do spokojnego i szczęśliwego życia dla rodzin SZCZYPÓW i JANKOWSKICH

11.00 POGRZEB: + Genowefa OLKOWSKA

17.45 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

 

CZWARTEK, 12 PAŹDZIERNIKA 2017

7.00   + Franciszka ŁĄCKIEGO (73 r. śm.), Annę Łącką, ich zmarłych rodziców i rodzeństwo oraz poległych w Powstaniu Warszawskim

8.00   + Stanisława (27 r. śm.), C.R. SUCHODOLSKICH i JĘDRZEJCZAKÓW

18.00 + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (12 greg. )

 

PIĄTEK, 13 PAŹDZIERNIKA 2017, BŁ. HONORATA KOŹMIŃSKIEGO, PREZBITERA – WSPOMNIENIE       

7.00   + Ryszarda

8.00   Za uczestników wycieczki na Chorwację, o potrzebne łaski i Boże błog.

18.00 + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (13 greg. )

 

SOBOTA, 14 PAŹDZIERNIKA 2017

7.00   + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (14 greg. )

8.00   Ku czci Św. Michała Archanioła w int. czcicieli, duszpasterzy, parafian

10.00 Chrzest: Igor JURKIEWICZ

18.00 + Jadwigę i Józefa JELEŃ, C.R. JELEŃ i BANDURSKICH

 

28 NIEDZIELA ZWYKŁA, 15 PAŹDZIERNIKA 2017

7.00   + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (15 greg. )

8.30   Dziękczynna w 20 r. ślubu dla p. Barbary i Adama KRAWCZYK, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym

10.00 + Bolesława PARZYSZKA w 27 r. śmierci, Mariannę i Kazimierza GUBA

11.00 + Stanisławę SCECEWICZ (44 r. śm.), męża Lucjana oraz Stanisława GŁUSZCZA

12.30 + Mirosława PULKOWSKIEGO w 4 r. śm., rodziców: Stefanię i Szczepana PULKOWSKICH, Stanisławę i Feliksa BEDNARCZYKÓW

18.00 rezerwacja

26 NIEDZIELA ZWYKŁA

1 PAŹDZIERNIKA 2017

7.00    + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (1 greg. )

8.30    + Ludwikę NOWAKOWSKĄ (41 rocz. śmierci), męża Stanisława JAGLAKA, Jana NOWAKOWSKIEGO,

10.00  + Andrzeja CACKO (3 rocz. śm.) Aleksandra, Irenę i Feliksę

11.00  + Marię i Konstantego SUWALSKICH

12.30  + Teresę i Arkadiusza DOMAŃSKICH, ich rodziców i rodzeństwo, Adama BODZIUCHA

Chrzest:

  1. Barbara CIUBA
  2. Dawid SMARDZEWSKI
  3. Jerzy Józef TARŁOWSKI

18.00  + Krystynę DOBRODZIEJ (7 rocznica śmierci)

 

PONIEDZIAŁEK, 2 PAŹDZIERNIKA 2017

ŚWIĘTYCH ANIOŁÓW STRÓŻÓW – WSPOMNIENIE  

7.00    + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (2 greg. )

8.00    + zmarłych oddanych pod opiekę św. Michała Archanioła

18.00  + Jana-Pawła GEPERT

 

WTOREK, 3 PAŹDZIERNIKA 2017

7.00    + Józefa PARIASZEWSKIEGO

8.00    + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (3 greg. )

11.00  POGRZEB: + Włodzimierz Stanisław PASZKIEWICZ

18.00  + Barbarę POKRYWIŃSKĄ

 

ŚRODA, 4 PAŹDZIERNIKA 2017

ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU – WSPOMNIENIE 

7.00    + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (4 greg. )

8.00   + Reginę ŁAWECKĄ z d. BOSEK w 40 dni po śmierci

17.45  NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

 

CZWARTEK, 5 PAŹDZIERNIKA 2017

ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ, ZAKONNICY – WSPOMNIENIE    

7.00    + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (5 greg. )

8.00    + Bogdę KRAWCZYK w 1 rocznicę śmierci

18.00  +Jana ŻACHA  (1 rocz. śm.), rodziców Zofię i Franciszka WINCZ, siostrę Romualdę, Dorotę i Władysława ZĘBALA,

teściów Helenę i Ignacego ŻACH

 

PIĄTEK, 6 PAŹDZIERNIKA 2017

I PIĄTEK MIESIĄCA;  ŚW.BRUNONA, PREZBITERA – WSPOMNIENIE 

7.00    + Wincentego SADEK (16 rocz. śmierci)

8.00    Za żyjących i zmarłych Członków Żywego Różańca  i Legionu Maryi.

18.00  + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (6 greg. )

 

SOBOTA, 7 PAŹDZIERNIKA 2017

NMP RÓŻAŃCOWEJ- WSPOMNIENIE   

7.00    + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (7 greg. )

8.00    + Jana KOWALKOWSKIEGO, Mariannę i Franciszka MIELNICKICH

16.00  ŚLUB: Arkadiusz SAR – Katarzyna KOWALCZYK oraz chrzest: Natalia SAR

18.00  +Zofię i Stefana PASZKOWSKICH, C.R. PASZKOWSKICH

25 Niedziela Zwykła, 24 wrzesień 2017
7.00   + Beatę WÓJTOWICZ w 2 r. śm.
8.30   + Adama, Stefana, Jolantę JASIEŃCZUK, Ewę, Tadeusza MURAWSKICH, Helenę, Justyna i Zbigniewa BORKOWSKICH
10.00 + Czesławę i Józefa KRAWCZYKÓW, Mariannę i Stanisława BRZÓSKA
11.00  + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 24
12.30  + Pawła w 5 r. śm., Genowefę, Wiktora, Janusza JASIŃSKICH, Anielę, Jana, Stanisławę, Piotra ZIELIŃSKICH, Tomasza KWAS
18.00 + Jana, Mariannę, Zdzisława, Tadeusza, Annę, Helenę, Andrzeja, Aleksandrę, Leopolda, Jana

Poniedziałek, 25 wrzesień 2017, bł. Władysława z Gielniowa – wspomnienie
7.00 + Cr. DĄBROWSKICH i BŁAŻEWICZÓW, Reginę, Wiesławę, Henryka DĄBROWSKICH, Jadwigę i Stanisława BŁAŻEWICZÓW
8.00 + BEATĘ WÓJTOWICZ w 2 r. śm.
18.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 25

Wtorek  26 wrzesień 2017, św. Kosmy i Damiana męczenników – wspomnienie
7.00 + Mariana FRANCZAKA w 15 r. śm. Dariusza FRANCZAKA w 1r. śm. zm. z cr. FRANCZAKÓW i WOLIŃSKICH
8.00 Wolna
18.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 26

Środa 27 wrzesień 2017, św. Wincentego a Paulo – wspomnienie
7.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 27
8.00 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Heleny CZERWIECKIEJ
17.45 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

Czwartek  28 wrzesień 2017, św. Wacława męczennika – wspomnienie
7.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 28
8.00 + Wacława MŁYNARCZYKA  z racji imienin
18.00 + Janinę i Edmunda BIRECKICH oraz ich zmarłych rodziców

Piątek  29 wrzesień 2017,  św. archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – święto
7.00 + Urszulę KOWALSKĄ w 9 r. śm. i zm. z Cr. DĄBROWSKICH
8.00 Ku czci Św.  Michała Archanioła w intencji czcicieli, duszpasterzy i parafian
18.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 29

Sobota 30 wrzesień 2017, św. Hieronima – wspomnienie
7.00 + Kamila MOSTOWSKIEGO w 3 r. śm.
8.00 O potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Ewy na drodze do zjednoczenia z Panem Bogiem
18.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 30

24 Niedziela Zwykła, 17 wrzesień 2017

7.00 + Stanisława GWIAZDĘ, Franciszkę i Stanisława JAROCKICH

8.30 + O pokój duszy i łaskę nieba dla małżonków Ireny i Franciszka w rocznicę ich śmierci oraz o łaskę życia wiecznego dla zmarłych z rodz. SAWICKICH i ZIĘTARÓW

10.00 + Ignacego WIŚNIEWSKIEGO w 18 r. śm. oraz za rodziców Edwarda i Stefanię OLKOWSKICH

11.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 17

12.30 + Zygmunta TRZASKA w 12 r. śm.

18.00 + Leszka BREJNAKA w 9 r. śm. jego rodziców i teściów oraz Marię i Lucjana DMOWSKICH; Jacka SZOZDĘ

 

Poniedziałek, 18 wrzesień 2017, św. Stanisława Kostki patrona Polski – święto

7.00 +Mieczysława CZACHOWICZA w 11 r. śm. Władysława, Aleksandrę, Kazimierza, Zofię, Andrzeja GETKÓW oraz Ryszarda BEDNARSKIEGO

8.00 + Stefanię, Mariana, Włodzimierza, Andrzeja SADKOWSKICH, Mariannę, Stanisława i Adama DĄDALSKICH

18.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 18

 

Wtorek, 19 wrzesień 2017

7.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 19

8.00 + córkę Grażynę DZIERŻYŃSKĄ w 5 r. śm., rodziców Jana i Marię BIERNAT

18.00 + Jadwigę, Józefa JELEŃ, zm. z rodz. JELEŃ i BANDURSKICH

 

Środa, 20 wrzesień 2017, św. Andrzeja Kim Teagon i towarzyszy – wspomnienie

7.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 20

8.00 + Stanisława KACZMARCZYKA w 14 r. śm., Anielę i Jana KACZMARCZYKÓW

17.45 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

 

Czwartek 21 wrzesień 2017, św. Mateusza apostoła i ewangelisty – święto

7.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 21

8.00: 1. + rodziców i rodzeństwo 2. + Dyrektora 50 LO im. Ruy Barbosy Andrzeja Dubielaka

18.00 + Czesława RACZKOWSKIEGO w 39 r. śm., za rodziców RACZKOWSKICH i NAWROCKICH, za rodzeństwo oraz ks. Zygmunta NAWROCKIEGO

 

Piątek, 22 wrzesień 2017

7.00 Intencja dziękczynna z racji 45 rocznicy urodzin Moniki JĘDRUSIAK z prośbą o dalsze błog. Boże i potrzebne łaski

8.00 + Marię w 33 r. śm., Pawła, Wojciecha i Annę KOKOT

18.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 22

 

Sobota 23 wrzesień 2017, św. o. Pio z Pietrelciny– wspomnienie

7.00 + Mieczysława SZCZEŚNIAKA w 17 r. śm., Alicję i Stefana SKŁODOWSKICH, Rozalię i Bolesława BORYCHOWSKICH

8.00 O Boże błog. dla Moniki i Marcina DRĄGOWSKICH w 12 r. ślubu oraz ich dzieci Martyny w 10 r. ur. i Michała w 6 r. ur.

16.00 Msza ślubna: Agnieszka PŁATEK – Paweł KATYL

17.00 Msza ślubna: Paulina GOŁASIEWICZ – Dominik ADAMUS

18.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 23

 

20 NIEDZIELA ZWYKŁA, 20 SIERPNIA 2017

7.00       + Karola STANASZKA

8.30       + Janka DIETRYCHA (20 greg. )

10.00     O łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej w 75 rocznicę urodzin Władysławy PODGÓRSKIEJ

11.00     + Andrzeja, Konstancję, Irenę ŚWIECZKA oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

12.30     + Teresę POTOCKĄ, Ryszarda, Bolesława BUJALSKIEGO, Wandę, Stanisława, Alicję WIERTEL

Chrzest: Aleksandra PISKOWSKA

18.00.   + Helenę ZAWADKA (10 rocz. śm.), jej rodziców i teściów oraz C.R. ZAWADKÓW i MAŚNIAKÓW

 

PONIEDZIAŁEK, 21 SIERPNIA 2017,  ŚW. PIUSA X, PAPIEŻA – WSPOMNIENIE      

7.00       O szczęśliwe rozwiązanie dla Anety oraz o uzdrowienie dla dziecka, które nosi pod swoim sercem

8.00       + Janka DIETRYCHA (21 greg. )

18.00     + rodziców Magdalenę i Jana SKONECKICH

 

WTOREK, 22 SIERPNIA 2017, NMP KRÓLOWEJ – WSPOMNIENIE    

7.00    + Barbarę, Teresę, Jerzego PRZYBOROWSKICH, Janinę i Józefa KONARZEWSKICH

8.00       + Janka DIETRYCHA (22 greg. )

18.00     O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla księdza Czarka  w dniu jego imienin

 

ŚRODA, 23 SIERPNIA 2017,  ŚW. RÓŻY Z LIMY- WSPOMNIENIE       

7.00       O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Boej z podziękowaniem za przeżyte 80 lat Marii oraz o zdrowie dla syna Andrzeja

8.00       + Janka DIETRYCHA ( 23 greg. )

17.45     NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

 

CZWARTEK, 24 SIERPNIA 2017,  ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA – ŚWIĘTO      

7.00       + Józefa WOJTKOWSKIEGO (2 r.)

8.00       + Janka DIETRYCHA ( 24 greg. )

18.00    …

 

PIĄTEK, 25 SIERPNIA 2017,  ŚW.LUDWIKA – WSPOMNIENIE    

7.00       + Mariana CUDNEGO

8.00       + Janka DIETRYCHA ( 25 greg. )

18.00.   + Marię BAGIEŃSKĄ (2 r.) , C.R. WOJTOWICZÓW, SIERZPUTOWSKICH, STRAMOL i SZCZEPANIK

 

SOBOTA, 26 SIERPNIA 2017,   NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ- UROCZYSTOŚĆ      

7.00.   W intencji dziękczynnej za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo w 34 rocznicę ślubu państwa Alicji i Leszka TYLIŃSKICH oraz dla całej rodziny

8.00       + Janka DIETRYCHA ( 26 greg. )

13.00     ŚLUB: Mirosław DERĘGOWSKI – Genowefa STASIORCZYK

18.00     …