Niedziela Świętej rodziny |
||
7.00 |
+ Antoniego Knurka, Jakuba Kurpiela | |
8.30 |
+ Edmunda, Andrzeja, Józefę Krężlewiczów, Bolesława, Franciszka, Katarzynę wnuków, rodziców Jana i Karolinę Boruchów | |
10.00 |
Dziękczynna o Boże błog. w 14 r. ślubu Małgorzaty i Piotra i ich rodziny oraz w intencji Bogu wiadomej |
|
11.00 |
+ Stanisławę, Barbarę Śpiewakowskich, Cr Piórkowskich | |
12.30 |
+ Aleksandra Marczaka w 40 r. śm. | |
18.00 |
– za Parafian
+ Bożenę Barowicz w rocznicę urodzin |
|
Poniedziałek |
||
7.00 |
Za Parafian | |
8.30 |
+ Tadeusza Sośnierz w 2 r. śm. | |
10.00 |
+ Mieczysława Nowackiego | |
11.00 |
+ Piotra Kupiec w 12 r. śm, Czesława, Bronisława, Władysława, Teresę, Genowefę, Czesławę | |
12.30 |
+ Zofię I Józefa Sobańskich (1 GR) | |
18.00 |
+Genowefę, Michała, Irenę Ludwickich | |
Wtorek |
||
7.00 |
– O Boże błog. oraz Dary Ducha Świętego dla Luizy i Macieja a także ich dzieci i CR |
|
8.00 |
+ Alicję Frydrych (intencja od wdzięcznych sąsiadów z ul. Jagielońskiej 62) | |
18.00 |
+ Zofię I Józefa Sobańskich (2 GR) | |
Środa |
||
7.00 |
+ Hannę Stępkowską | |
8.00 |
+ Dziękczynna o Boże błog. w rocznicę ślubu Małgorzaty i Piotra oraz w intencji Bogu wiadomej | |
17.45 |
NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY | |
Czwartek |
||
7.00 |
||
8.00 |
+ Monikę w 72 r. śm. Czesława, Tadeusza Kłosowskich | |
18.00 |
+ Zofię I Józefa Sobańskich (4 GR) | |
Piątek |
||
7.00 |
+ Zofię I Józefa Sobańskich (5 GR) | |
8.00 |
Żywy Różaniec i Legion Maryi | |
18.00 |
R. | |
Sobota |
||
7.00 |
+ Marka Kasperczyka w 1 r. śm. | |
8.30 |
+ Adama Strzelczyka, Stanisława Szarejko, rodziców Leokadię, Stanisława, Amelię, Kazimierza | |
10.00 |
+ Krzysztofa Paca w 7 r. śm. | |
11.00 |
+ Ryszarda Pierścieniak w 3 r. śm., Ewę Pierścieniak | |
12.30 |
+ Zofię I Józefa Sobańskich (5 GR) | |
18.00 |
+ Stanisława Nachyłę w 6 r. śm. , CR Marszałków, Eugeniusza, Feliksę, Bogusławę, Ireneusza , Ewę oraz Czesława Maja |
4 Niedziela Adwentu |
|
7.00 |
+ Adama Poszwińskiego |
8.30 |
+ Irenę w 6 r. śm. i Zygmunta w 8 r. śm CR Wieczorków i Gray |
10.00 |
+ Kazimierę i Stanisława Rykowskich |
11.00 |
+ Konrada Maliszewskiego w 7 r. śm. |
12.30 |
+ Andrzeja Zaborowskiego (24 GR) |
Boże Narodzenie 25 grudnia 2017 |
|
24.00 |
Pasterka w intencji Parafian
|
8.30
|
+Karola Stanaszka
|
10.00
|
– Dz.-błag. w intencji Marianny i Stanisława Figat z prośbą o potrzebne łaski, Boże błog., opiekę Matki Bożej dla jubilatów i CR
|
11.00
|
+ Tadeusza Cieślaka w 16 r. śm., Juliannę i Józefa Cieślak
|
12.30
|
|
18.00
|
+ Andrzeja Zaborowskiego (25GR)
|
Wtorek
26 grudnia 2017 |
|
7.00
|
+ Mariana w 17 r. śm, Antoninę i Władysława
|
8.30
|
+ Franciszka Nosal
|
10.00
|
R
|
11.00
|
+ Mirosława Gocała w 10 r. śm.
|
12.30
|
Dz.-błag. w intencji Anny i Władysława Owsianko w 60 r. ślubu z prośbą o potrzebne łaski, Boże błog., opiekę Matki Bożej dla jubilatów i CR
+Andrzeja Zaborowskiego (26GR)
|
18.00
|
R
|
Środa
27 grudnia 2017 |
|
7.00
|
+ Joannę Martynowicz w 1 r. śm, Zmarłych z rodziny Stępniów: Henrykę, Kazimierza, Bernarda i Grażynę
|
8.00
|
+ Andrzeja Zaborowskiego (27GR)
|
17.45
|
NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA
|
Czwartek |
|
7.00
|
+ Rodziców Janinę i Szczepana Goleckich
(intencja od syna Macieja)
|
8.00
|
+ Rodziców Janinę w 18 i Jana Kazior
|
18.00
|
+ Andrzeja Zaborowskiego (28GR)
|
Piątek |
|
7.00
|
+ Zygmunta Rogalskiego Cr Rogalskich i Zgadzajskich
|
8.00
|
+ Krzysztofa Jabłońskiego w 8 r. śm.
|
18.00
|
+ Andrzeja Zaborowskiego (29GR)
|
Sobota 30 grudnia 2017 |
|
7.00
|
+ Andrzeja Zaborowskiego (30 – ostatnia GR)
|
8.00
|
+ Zbigniewa Sosińskiego w 2 r. śm.
|
18.00
|
+ Sławomira Nowackiego w 6 r. śm, Magdalenę Nowacką
|
|
||
7.00 |
+ Felicję, Wandę, Natalię, Jana Janickich, Franciszka, Bronisławę Zgadzajskich | |
8.30 |
+ rodziców Teodozję i Romana Ulikowskich, brata Jana Gietrycha, Eugeniusza Kołakowskiego, ks. Stefana Niedzielaka, ks. Stefana Gwiazdowskiego i jego rodziców, ks. Antoniego Żmijewskiego | |
10.00 |
+ Mariannę w 8 r. śm. i Kazimierza Guba, Bolesława Parzyszka | |
11.00 |
Dz-błag. W 90 r. urodzin Teresy z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski oraz za Dorotę i Mateusza o Boże błog. dla nich a także o opiekę MB Loretańskiej dla CR | |
12.30 |
+ ks. Stefana Gwiazdowskiego w 9 r. śm.
+ Andrzeja Zaborowskiego (17 gr) |
|
18.00 |
+ Zofię Krzyżanowską, Marię Czapską | |
|
||
7.00 |
+ Andrzeja Zaborowskiego (18 gr) | |
8.00 |
+ Stanisława, w 12 r. śm. Jana, Czesławę, Stanisławę | |
18.00 |
+ Kazimierę, Romana Pawlik zm. z CR Pawlików, Sabinę, Jerzego Tomaszewskich CR Tomaszewskich, Eugeniusza Winek, CR Osuchów | |
Wtorek 19 grudnia 2017 |
||
7.00 |
+ Józefa i Władysława | |
8.00 |
+ Andrzeja Zaborowskiego (19 gr) | |
18.00 |
W intencji ks. Dariusza | |
Środa 20grudnia 2017
|
||
7.00 |
+ Andrzeja Zaborowskiego (20 gr) | |
8.00 |
+ Helenę Nowacką | |
17.45 |
NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY | |
Czwartek 21 grudnia 2017
|
||
7.00 |
+Tomasza Oporka w 1 r. śm. | |
8.00 |
+ Andrzeja Zaborowskiego (21 gr) | |
18.00 |
+ Jadwigę, Józefa CR Jeleni i Bandurskich | |
Piątek 22grudnia 2017
|
||
7.00 |
+ Zygmunta Rogalskiego w 22 r. śm. Cr Rogalskich i Zgadzajskich
+ Andrzeja Zaborowskiego (22 gr) |
|
8.00 |
Katarzynę Wąsowską w 6 r. śm. | |
18.00 |
R | |
Sobota 23 grudnia 2017 |
||
7.00 |
+ Stefana Kochanekw 34 r. śm. | |
8.00 |
+ Andrzeja Zaborowskiego (23 gr) | |
18.00 |
+ Romanę paluch w 2 r. śm. |
INTENCJE MSZALNE 3 – 9 GRUDNIA 2017
1 Niedziela adwentu 3 grudnia 2017 | ||
7.00 |
+ Andrzeja Zaborowskiego (3 gr) | |
8.30 |
+ Ryszarda Czarneckiego(urodzinowa) Cr Święckich i Sławińskich oraz Łukasza | |
10.00 |
+ Wiesława, Lidię, Adolfa Sołtys, Franciszkę, Jana, Józefa, Stanisława, Jana, Władysława, Zofię Baldo, Marię Kruczek | |
11.00 |
– O potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo opiekę MB Loretańskiej dla Małżonków Pawła i Agnieszki o raz ich dzieci Julii i Szymona | |
12.30 |
+ Antoniego Wardawy, Zofię Danowską, Weronikę, Bolesława, Witolda Chojnackich, Leokadię, Juliusza Rausz, Annę, Witolda, Czesława Małaszewskich | |
18.00 |
+ Juliannę Cieślak w 15 r. śm. Józefa, Tadeusza, Władysławę i Bronisława | |
Poniedziałek 4 grudnia 2017 | ||
7.00 |
+ Danutę Puchała | |
8.00 |
+ Czesławę Kowalczyk w 5 r. śm oraz zm z CR Kowalczyków | |
18.00 |
+ Andrzeja Zaborowskiego (4 gr) | |
Wtorek 5 grudnia 2017 | ||
7.00 |
+ Barbarę Wojnarowicz, Zdzisława Grzesiak | |
8.00 |
+ Helenę, Józefa, Waldemara, Barnabę Zbroszczyków, Jana Glińskiego | |
18.00 |
+ Andrzeja Zaborowskiego (5 gr) | |
Środa 6 grudnia 2017 | ||
7.00 |
+ Annę Starczyk | |
8.00 |
+ Andrzeja Zaborowskiego (4 gr) | |
17.45 |
NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY | |
Czwartek 7 grudnia 2017 | ||
7.00 |
+ Emilię, Sylwestra Capota ich rodziców i rodzeństwo | |
8.00 |
+ Matyldę, Michała, Jadwigę, Stefanię, Kazimierza Opalskich | |
18.00 |
+ Andrzeja Zaborowskiego (7 gr) | |
Piątek 8 grudnia 2017 | ||
7.00 |
+ Andrzeja Zaborowskiego (8 gr) | |
8.00 |
– Dziekczynna za otrzymane łaski w 75 r. urodzin Irminy z prośbą o zdrowie i Boze Błog. Na dalsze lata życia |
|
10.00 |
+ Leokadię, Lucjana, Piotra, Staneckich, Zdzisławę Wojda | |
18.00 |
R. | |
19.30 |
+ Stanisława, Zofię CR Ludwików, Wiesława, rodziców Chilkiewiczów oraz CR Gutowskich | |
Sobota 9 grudnia 2017 | ||
7.00 |
+ Andrzeja Zaborowskiego (9 gr) | |
8.00 |
Św. Michał Archanioł | |
10.00 |
+ Adama Zwierzyńskiego w rocznicę śm. i w dniu urodzin | |
18.00 |
+ Mariannę, Janusza Malenta, Wacława Oleszczuka, Cr Końków, Malentów, Mateńków i Oleszczuków | |
19.30 |
+ Marię Kowalską-Klimowicz w 1 r. śm. | |
34 Niedziela Zwykła 26 listopad 2017 |
|
JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA |
|
7.00 |
+ Anielę Oświt (26 Gr) |
8.30 |
Dz-błag. W 90 r. urodzin Zofii z prośbą o Boże błog., zdrowie, opiekę MB Loretańskiej oraz potrzebne łaski |
10.00 |
Dz-błag. w 53 r. ślubu Heleny i Zygmunta z prośbą o Boże błog., zdrowie, opiekę MB Loretańskiej oraz potrzebne łaski |
11.00 |
+ Jana Ochnio w 18 r śm., Bronisławę, Piotra Cr Stefańskich, Genowefę, Romana Ochnio |
12.30 |
+ Jana Tomczaka, Franciszkę, Sławomira Paprockich, Jolantę, Stanisławę Raszkiewicz |
18.00 |
+ Zygmunta Kruszewskiego |
Poniedziałek, 27 listopada 2017e |
|
|
|
7.00 |
+ Wandę Stokowską – intencja od siostry Alicji |
8.00 |
+ Anielę Oświt (27gr) |
18.00 |
+ Henryka, Walerię Niedzielskich, Cr Penców, Niedzielskich |
Wtorek, 28 listopada 2017 |
|
|
|
7.00 |
+ Aleksandrę, Mariannę, Franciszka, Jana Ołówków, Mariannę, Stanisława Michalik |
8.00 |
+ Anielę Oświt (28 greg. ) |
|
|
18.00 |
+ Pawła Wojtysiaka, Jadwigę, Stefana Sykułów zm. Z Cr |
Środa, 29 listopada 2017 |
|
|
|
7.00 |
+Wandę Stokowską – intencja od siostry Alicji |
8.00 |
+ Anielę Oświt (29 gr) |
17.45 |
NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA |
Czwartek, 30 listopada 2017 |
|
7.00 |
+ Anielę Oświt (30 ost. greg. ) |
8.00 |
+ Andrzeja Rezszotka w 45 r. śm. |
18.00 |
+Stefana Kopytowskiego w 4 r. śm. Jego rodziców Ewę i Józefa |
Piątek, 01 grudnia 2017 |
|
|
|
7.00 |
+ Andrzeja Zaborowskiego (1 GR) |
8.00 |
Żywy Różaniec i Legion Maryi |
18.00 |
+ Barbarę Mościcką w 2 r. Śm. |
Sobota, 02 grudnia 2017 |
|
|
|
7.00 |
+ Andrzeja Zaborowskiego (2 GR) |
8.00 |
+ Leokadię Sokulską |
8.00 |
+ Stanisława w 25 r. Śm, Apolonię w 11 r. śm. Sawickich, Władysława Laskusa w 24 r. śm |
18.00 |
+ Edwarda Jaguckiego, teściów Jaguckich, rodziców Przychułów |
33 Niedziela Zwykła
19 listopad 2017
|
|
7.00
|
+ Anielę Oświt (19 gr)
|
8.30
|
+ Alfonsa, Stanisławę, Zbigniewa Sztejnów
|
10.00
|
+ Piotra, Mariannę, Adama Kamińskich
|
11.00
|
|
12.30
|
+ Bogusława Bujaskiego, Wandę, Stanisława,, Teresę, Ryszarda Potockich, Alicję Wiertel
|
18.00
|
+ Adama Terlikowskiego w 25 r. śm., rodziców Mariannę, Wiktora Topaczewskich
|
Poniedziałek, 20 listopada 2017 e
|
|
7.00
|
+ Zofię Łącką w 37 r. śm., Jana Łąckiego oraz zmarłych rodziców i rodzeństwo
|
8.00
|
+ Anielę Oświt (20 gr)
|
18.00
|
+ Jadwigę, Józefa Jeleń oraz zm z CR Jeleń i Bandurskich
|
Wtorek, 21 listopada 2017
|
|
7.00
|
+ Jana Podgórskiego w 7 r. śm. Cr Podgórskich, Jarków, Księżaków
|
8.00
|
+ Anielę Oświt (21 greg. )
|
18.00
|
+ Zdzisława Dębskiego w 16 r. śm. Ewę Dębską
|
Środa, 22 listopada 2017
|
|
7.00
|
+ Marię, Michała Piątków oraz ich rodziców
|
8.00
|
+ Anielę Oświt (22 gr)
|
17.45
|
NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA
|
Czwartek, 23 listopada 2017
|
|
7.00
|
+ Franciszkę w 33 r. śm., Jana i Marię
|
8.00
|
+ Anielę Oświt (23 greg. )
|
18.00
|
+Cr Wiśniewskich,Kołakowskich, Olichniuków, Baczewskich, Kalinowskich, Adamów, Ponichterów, Bożenę i Kazimierę
|
Piątek, 24 listopada 2017
|
|
7.00
|
+ Józefę Maksimczyk
|
8.00
|
+ Anielę Oświt (24 gr)
|
18.00
|
+ Tadeusza Dudy w 11 r. śm.
|
Sobota, 25 listopada 2017
|
|
7.00
|
R.
|
8.00
|
+ Anielę Oświt (25 gr)
|
18.00
|
+ Adama Oleksiewicza – int. Od uczestników pogrzebu
|
32 Niedziela Zwykła 12 listopad 2017 |
|
7.00 |
+ Anielę Oświt (12gr) |
8.30 |
+ Cr Janiszewskich, Pogorzałów, Janusza Parzycha |
10.00 |
+ Alinę, Stanisława Kobak, Wandę Biele, Dusze w czyścu cierpiące |
11.00 |
+ Marcina, Władysławę, Józefa Jabłońskich |
12.30 |
+ rodziców Janinę, Wacława Boszkiewicz, brata Jerzego, Cr Świergalskich i Boszkiewicz |
18.00 |
+ Jadwigę, Stanisława Jaworskich |
Poniedziałek, 13 listopada 2017 e |
|
7.00 |
+ Wiktorię Podgórską w 24 r. Cr Podgórskich, Jarków, Księżaków |
8.00 |
+ Anielę Oświt (13gr) |
18.00 |
+ Klementynę, Helenę, Adama, Stanisława Łąckich oraz zm. z ich rodzin |
Wtorek, 14 listopada 2017 |
|
7.00 |
+ Bolesława Melańczuk w 2 r. śm. |
8.00 |
+ Anielę Oświt (14 greg. ) |
18.00 |
R. M. |
Środa, 15 listopada 2017 |
|
7.00 |
+ Jadwigę Nosal w 5 r. śm. |
8.00 |
+ Jana Kowalkowskiego, Mariannę, Franciszka Mielnickich + Anielę Oświt (15gr) |
17.45 |
NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA |
Czwartek, 16 listopada 2017 |
|
7.00 |
+ Anielę Oświt (16 greg. ) |
8.00 |
R. |
18.00 |
R. |
Piątek, 17 listopada 2017 |
|
7.00 |
+ Anielę Oświt (17 gr) |
8.00 |
+ Eugenię Kurpik w 18 r. śm., Hieronima Kurpik, Andrzeja i Piotra Kotusa |
18.00 |
+ Zdzisława Leszcyńskiego w 10 r. śm. Irenę Brejnak w 25 r. śm. |
Sobota, 18 listopada 2017 |
|
7.00 |
+ Stanisława, Stanisławę, Andrzeja Bazyl, Zofię Sadowską |
8.00 |
+ Anielę Oświt (18) |
18.00 |
Henryka Kellera w 8 r. śm, CR Kellerów |
31 Niedziela Zwykła, 5 listopad 2017
7.00 |
+ Karola Stanaszka |
8.30 |
+ Adama Strzelczyka w 14 r. śm., Stanisława Szarejko w 5 r. śm., rodziców Leokadię i Stanisława, Amelię i Kazimierza |
10.00 |
+ Dziadków Salomeę i Piotra Świstaków, Franciszka, Zofię, Stanisławę Gwiazdowiczów, Teściów Mariannę, Kacpra Oleksiaków, Władysława Oleksiaka |
11.00 |
+ Witolda Racino w 7 r. śm |
12.30 |
+ Anielę Oświt (5gr) |
18.00 |
+ Sylwestra Szeląga w 7 r. śm. Marię, Bronisława, Ryszarda, Leszka Popiel, Genowefę, Stanisława Szeląg |
Poniedziałek, 6 listopada 2017 e |
|
7.00 |
+ Cr Błażewiczów i Dąbrowskich, Reginę, Wiesławę, Henryka Dąbrowskich, Jadwigę, Stanisława Błażewicz |
8.00 |
+ Anielę Oświt (6gr) |
18.00 |
+ Wandę Błaszkiewicz 25 r. śm. Edwarda Błaszkiewicza w 30 r. śm. Cr Błaszkiewiczów. |
Wtorek, 7 listopada 2017 |
|
7.00 |
+ Janinę, Piotra Wasilewskich, Dziadków Rybaków i Wasilewskich, Kazimierę Kąkol |
8.00 |
+ Anielę Oświt (7 greg. ) |
18.00 |
+ Danutę Puchałę |
Środa, 8 listopada 2017 |
|
7.00 |
+ Anielę Oświt (8 gr) |
8.00 |
+ Stanisławę, Henryka Piekut |
17.45 |
NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA |
Czwartek, 9 listopada 2017 |
|
7.00 |
+ Anielę Oświt (9 greg. ) |
8.00 |
+ Mariannę, Janusza Malenta, Wacława Oleszczuka, Cr Końków, Malentów, Mateńków, Oleszczuków |
18.00 |
+Mariana Gepert |
Piątek, 10 listopada 2017 |
|
7.00 |
+ Barbarę Zarzycką w 4 r. śm. |
8.00 |
Św. Michał Archanioła + Anielę Oświt (10 gr) |
18.00 |
+ Irenę, Aleksandra Dełbakowskich, CR Dełbakowskich, Hannę i Pawła Czarneckich, Cr Czarneckich |
Sobota, 11 listopada 2017 |
|
7.00 |
+ Anielę Oświt (11gr) |
8.00 |
Rez. |
18.00 |
W int. ks. Marcina |
Niedziela 29 Październik
7.00 + Stanisława, Aleksandrę, Wincentego Wąsików, Aleksandra, Helenę Kaze, Reginę Jaworską
8.30 Dz-błag. W 5 r. ślubu Eweliny i Łukasza z prośbą o potrzebne łaski i Boże błog. Dla jubilatów oraz w podziękowaniu za szczęśliwe narodzenie syna Wojtusia.
10.00 + Cr Szatkowskich, Helenę, Zdzisława, Ryszarda, Stanisława Siwek
11.00 + Tadeusza Cieślaka, rodziców Juliannę i Józefa, Władysławę i Bronisława
12.30 + Andrzeja Kozłowskiego (29 gr)
18.00 + Zdzisława Skarżyńskiego w 17. r. śm. CR Skarżyńskich i Wąsowskich
Poniedziałek 30 Październik
7.00
8.00 + Andrzeja w 23 r. śm i Janinę Osipiuk
12.00 Pogrzeb + Adam Olesiewicz
18.00 + Andrzeja Kozłowskiego (30 gr)
Wtorek 31 Październik
7.00 + Stanisława, Bronisława, Amelię, Kazimierza Szarejko
8.00 + Marię, Stanisława, Rysia Radkowskich, Henrykę, Stanisława, Jerzego, Andrzejka Czerbniak
18.00 + Irenę Duda w 11 r. śm.
1 Listopad
7.00 + Adama Paszwińskiego
8.30 + Barbarę oraz zm. z Cr. Stawskich, Bonczków, Winszów i Wierzchowskich
10.00 + Rodziców Helenę i Franciszka Świstaków, męża Henryka Oleksiaka, dziadków Salomeę i Piotra Świstaków
11.00
12.30 + Anielę Oświt (1 gr)
17.00 Nieszpory za zmarłych
18.00
2 Listopad
7.00 + Irenę w 6 r. śm. Zygmunta w 8 r. śm. Cr. Wieczorków i Gray
8.00 + Sylwię Borowiecką
9.00 Msza Sw. I procesja z modlitwą wypominkową za zmarłych
18.00 + Anielę Oświt (2 gr)
3 Listopad
7.00 Anielę Oświt (3 gr)
8.00 ŻR
18.00
4 listopad
7.00 + Anielę Oświt (4gr)
8.00 + Karola Grabowskiego, Stanisławę , Jana Janiak, Walentego Jasińskiego, Mariannę i Mariana Zwolskich, Urszulę, Władysława Lipczyńskich
18.00 + Tadeusza Stańczaka oraz jego rodziców Czesławę i Władysława Stańczak
28 NIEDZIELA ZWYKŁA
15 PAŹDZIERNIKA 2017
7.00 + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (15 greg. )
8.30 Dziękczynna w 20 r. ślubu dla p. Barbary i Adama KRAWCZYK, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym
10.00 + Bolesława PARZYSZKA w 27 r. śmierci, Mariannę i Kazimierza GUBA
11.00 + Stanisławę SCECEWICZ (44 r. śm.), męża Lucjana oraz Stanisława GŁUSZCZA
11.00 O łaskę powrotu do zdrowia dla Dawida OLEŚKIEWICZA
12.30 + Mirosława PULKOWSKIEGO w 4 r. śm., rodziców: Stefanię i Szczepana PULKOWSKICH, Stanisławę i Feliksa BEDNARCZYKÓW
18.00 + Lecha (7 rocz. śmierci) i Krystynę (4 rocz. śmierci) MĄCZYŃSKICH
PONIEDZIAŁEK, 16 PAŹDZIERNIKA 2017
ŚW.JADWIGI ŚLĄSKIEJ – WSPOMNIENIE
7.00 + Jadwigę i Stanisława BŁAŻEWICZ, C.R. BŁAŻEWICZÓW, Reginę, Wiesławę, Henryka i C.R. DĄBROWSKICH
8.00 + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (16 greg. )
18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsza opiekę dla Barbary
WTOREK, 17 PAŹDZIERNIKA 2017
7.00 + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (17 greg. )
8.00 + Mirosława BAJKOWSKIEGO (2 r. śm.) i Danuty BAJKOWSKIEJ (3 r. śm.)
18.00 + Mariolę (5 rocz. śm.) i Kazimierza SZERSTOBITOW
ŚRODA, 18 PAŹDZIERNIKA 2017
ŚW.ŁUKASZA, EWANGELISTY – ŚWIĘTO
7.00 + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (18 greg. )
8.00 + Helenę, Józefa, Waldemara, Barnabę ZBROSZCZYK, Jana GLIŃSKIEGO
17.45 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA
CZWARTEK, 19 PAŹDZIERNIKA 2017
7.00 + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (19 greg.)
8.00 + Piotra DOPIERALSKIEGO, Walerię, Bolesława JANKOWSKICH, Janinę, Franciszka WODZIŃSKICH, Alfreda SŁUPECKIEGO
18.00 + Zygmunta GRYNAGIEL (15 r. śm), Halinę GRYNAGIEL
PIĄTEK, 20 PAŹDZIERNIKA 2017
ŚW. JANA KANTEGO, PREZBITERA – WSPOMNIENIE
7.00 + Irenę (6 r. śm), Zygmunta (8 r śm.), C.R. WIECZORKÓW i GRAY
8.00 + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (20 greg. )
18.00 Dziękczynna i o Boże Błogosławieństwo w 10 r. ślubu państwa Grzegorza i Wioletty NAPIERALSKICH oraz ich dzieci
SOBOTA, 21 PAŹDZIERNIKA 2017
BŁ. JAKUBA STRZEMIĘ, PREZBITERA – WSPOMNIENIE
7.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo , Dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej dla Alicji KARPIŃSKIEJ
8.00 + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (21 greg. )
17.00 ŚLUB: Justyna KUNICKA – Bartosz ŁADNO
18.00 + Irenę i Stefana SŁUPKÓW, Tadeusza KONDRACKIEGO
18.00 O zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Loretańskiej dla Aliny, Zbigniewa, Katarzyny, Macieja i małego Jasia
29 NIEDZIELA ZWYKŁA
22 PAŹDZIERNIKA 2017
7.00 + Juliana ŁEPTUCH
8.30 rezerwacja
10.00 + Zofię i Aleksandra KAMIŃSKICH, Stanisławę i Stanisława UCHMAN
11.00 + Bronisławę i Władysława JÓŹWIAKÓW
12.30 rezerwacja
CHRZEST:1. Leon KOWALCZYK
- Antoni Jan GIŻYŃSKI
- Oliwia GÓJSKA
18.00 + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (22 greg. )