Niedziela, 6 maja 2018

 

7.00

+ Mariannę, Janusza Malenty, Wacława Oleszcuka, CR Końków, Malentów, Mateńków, Oleszczuków

8.30

+ Ryszarda, Marię Graczyk (6 GR)

10.00

+ Stanisława Koczara z racji imienin

11.00

12.30

+ Stanisława Jaglaka w 10 r. śm., Katarzynę, Franciszka, Marię, Edwarda, Kazimierę Jaglaków, Ludwikę, Jana Nowakowskich

18.00

+ Stanisława, Jadwigę Błażewicz, Reginę, Wiesławę, Henryka Dąbrowskich

Poniedziałek, 7 maja 2018

 

7.00

+ Jerzego, Stanisława Czerbniak z racji imienin

 8.00

+  Ryszarda, Marię Graczyk (7 GR)

18.00

+ Stanisława i Zuzannę Sołtysiak

Wtorek,8 maja  2018

 

7.00

+ Ryszarda, Marię Graczyk (8 GR)

8.00

+ Aleksandrę Sobczak z racji imienin oraz jej rodziców i rodzeństwo

18.00

+ Krzysztofa Czekaja w 1 r. śm. Cr Czekajów

Środa, 9 maja 2018

 

7.00

+ Piotra w 3 r. śm. Andzreja, Franciszkę, Walentego Kotus

8.00

+ Ryszarda, Marię Graczyk (9 Gr)

 17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Czwartek, 10 maja  2018

 

7.00

+ Stanisława Zduńczyka

8.00

+ Ryszarda, Marię Graczyk (10 Gr)

18.00

+ Józefę, Edmunda Gruszczyńskich, Genowefę Domańską, Hannę, Kazimierza Dybowskich

Piątek, 11  maja 2018

 

7.00

+ Barbarę Słobodzin w 5 r. śm.

8.00

+ Ryszarda, Marię Graczyk (11 GR)

18.00

+ Romana Piórkowskiego w 1 r. śm. CR Piórkowskich

Sobota, 12 maja  2018

 

7.00

+ Ryszarda, Marię Graczyk (12 GR)

8.00

Św. Michał Archanioł

18.00

+ Helenę, Józefa, Waldemara, Barnabę Zbroszczyków, Jana Glińskiego

Niedziela, 29 kwietnia 2018

7.00

+ Anielę, Władysława Łukasików, Stefana Pąskiego, Krystynę, Władysława Pęskich, sąsiadów, znajomych oraz dusze w czyśću cierpiące

8.30

+ Bolesławę, Aleksego Wasiaków

10.00

+ Jerzego Prokopowicza (29 Gr)

11.00

+ Rafała Tomkiewicza w 2 r. śm., Jerzego, Martę Tomkiewiczów, Adama Boguszewskiego, Cr Boguszewskich, Tomkiewiczów, Ceranów

12.30

+ Katarzynę, Józefa Kempisty oraz ich synów Henryka i Mieczysława

18.00

+ Martę Rutkowską w 1 r. śm.

 Poniedziałek, 30 kwietnia 2018

7.00 – o Światło Ducha Sw.   i potrzebne łaski dla Wojciecha na czas egzaminów
8.00 +  Franciszka Świstaka w 27 r. śm
18.00 + Jerzego Prokopowicza (30 ost. Gr)

Wtorek, 1 maja  2018

 7.00

+ Józefa i Eleonorę

 8.00

+ Ryszarda, Marię Graczyk (1 Gr)

18.00

+Stanisławę Wiechowską, Władysławę Fiks, Władysławę, Wacława Gąbała

Środa, 2 maja 2018 

7.00

+ Rodziców i brata, Annę, Stefana, Janka Dietrychów, CR Kilenów, Krystynę Knodel

 8.00

+ Ryszarda, Marię Graczyk (2 Gr)

 17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Czwartek, 3 maja  2018

7.00

+ Zygmunta Rogalskiego, Cr Rogalskich i Zgadzajskich

8.30

+ Zygmunta Oljasza okazji imienin

 10.00

+ Ryszarda, Marię Graczyk (3 Gr)

11.00

+ Biogumiłę Dworzyńską w 15 r. śm, Sylwestra Senator w 16 r. śm CR Lachów i Bieńkow

12.30

+ Stefanię, Stanisława, Grzegorza Pietrzaków, Leonardę Gastka

18.00

+ Wiesława Tryfona w 9 r. śm.

Piątek, 4  maja 2018

7.00

+ Ryszarda, Marię Graczyk (4 Gr)

8.00

Żywy Różaniec i Legion Maryi

18.00

+ Stanisława  i Jerzego

Sobota, 5 maja  2018

7.00

+ Wacława Młynarczyka w 30 r. śm.jego rodziców i teściów Rzeszotków

8.00

+ Ryszarda, Marię Graczyk (5 Gr)

18.00

+ Waldemara Kalińskiego

 

 

Niedziela, 22 kwietnia 2018

7.00

+ Marię, Michała Piątków zm. z CR

8.30

+ Michała Prasołka

10.00

+ Jana Chałabisa, Irenę, Jana, Ryszarda Dobrzańskich, Danutę, Jana Kaczorków

11.00

– Dziękczynna w rocznicę urodzin Dominiki z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski i dary Ducha Sw.

– Dziękczynna w 34 r. ślubu Iwony i Zbigniewa o opiekę MB Loretańskiej i Boże błog. dla jubilatów, dzieci i wnuków

12.30

+ Jerzego Prokopowicza (22 Gr)

18.00

+ Marka Chądzyńskiego, Bronisławę i Józefa Chądzyńskich, Katarzynę, Ludwika Maruszaków

Poniedziałek, 23 kwietnia 2018

7.00

+ Jerzego Prokopowicza (23 Gr)

8.00

+  Marię, Jerzego, Marię Żydok oraz ich rodziców i dziadków

18.00

– w intencji ks. Jarosława
Wtorek, 24 kwietnia 2018

7.00

+ Zofię Kusińską w 20 r. śm.

8.00

+ Jerzego Prokopowicza (24 Gr)

18.00

+ Mariannę i Antoniego Walędziaków

Środa, 25 kwietnia 2018 

7.00

+ Edwarda, Magdalenę Strzałkowskich

 8.00

+ Jerzego Prokopowicza (25 Gr) oraz Adolfa Bawor

w 14 r. śm.

 17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Czwartek, 26 kwietnia  2018

7.00

–  o łaskę nawrócenia, Bożą opiekę i błogosławieństwo dla Roberta i CR

8.00

+ Jerzego Prokopowicza (26 Gr)

18.00

+ Romana, Danutę Śpiewakowskich Cr Rukat

Piątek, 27 kwietnia 2018

7.00

+ Henryka Brzozowskiego w 10 r. śm.

8.00

+ Józefę Maksimczyk w 1 r. śm.

18.00

+ Jerzego Prokopowicza (27 Gr)

Sobota, 28 kwietnia  2018

7.00

+ Helenę Panceleusz w 20 r. śm., rodziców Władysława, Helenę Panceleusz oraz Cr Osiaków

8.00

+ Jerzego Prokopowicza (14 Gr)

18.00

+ Zdzisława, Wincentego, Helenę, Halinę, Janinę, Stanisława, Helenę, Kazimierę, Bożenę.

 

Niedziela, 15 kwietnia 2018

7.00

+ Zygmunta Oljasza w 11 r. śm.

8.30

+ Zbigniewa Jaroszewicza w 2 r. śm.

10.00

+ Jerzego Prokopowicza (15 Gr)

11.00

+ Kazimierza w 21 r. śm, Mariannę Guba, Władysława Parzyszka

12.30

+  Stanisława Wąsika w 9 r. śm i z okazji zbliżających się imienin

18.00

+ Pawła  w 25 r. śm. Marię, Wojciecha, Annę Kokot

Poniedziałek,  16 kwietnia 2018

 

7.00

+ Adelę Lis w 7 r. śm., Tadeusza Lisa w 8 r. śm. Stanisława Fulara w 8 r. śm. Kazimierza Lisa w 18 r. sm.

  8.00

+ Kapitana Stanisława Wojciecha Cyconia

18.00

+ Jerzego Prokopowicza (16 Gr)

Wtorek,  17 kwietnia 2018

 

  7.00

–  o szczęśliwe rozwiązanie dla Igi i potrzebne łaski dla niej w miłości małżeńskiej i rodzinnej

 8.00

+ Jerzego Prokopowicza (17 Gr)

18.00

+ Agnieszkę Waś w 12 r. śm. CR Kowalczyków, Jaskólskich, Cukrzyńskich

Środa,  18 kwietnia 2018

 
7.00 wolna
8.00 + Jerzego Prokopowicza (18 Gr)
 17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Czwartek,  19 kwietnia  2018

 

7.00

O szczęśliwą operację dla Szymona

8.00

+ Jerzego Prokopowicza (19 Gr)

18.00

+ Jadwigę, Józefa CR Jeleni i Bandurskich

Piątek ,20 kwietnia  2018

 

7.00

O błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla o. Lucjana w 29 rocznicę urodzin

8.00

+ Stefana Małachowskiego w 13 r. śm., Genowefę, Józefa Załęskich

18.00

+ Jerzego Prokopowicza (20 Gr)

Sobota,  21 kwietnia  2018

 

7.00

+ Halinę, Henryka Bielskich

8.00

+ Jerzego Prokopowicza (21 Gr)

18.00

+ Helenę, Józefa, Waldemara, Barnabę Zbroszczyków, Jana Glińskiego

 

Niedziela. 8 kwietnia 2018

 

7.00

+ Mariannę, Janusza Malenty, Wacława Oleszczuka

Cr Końków, Malentów Mateńków i Oleszczuków

8.30

+ Stanisława Sokulskiego w 37 r. śm.

10.00

+ Dinę Kamińską w 13 r. śm.

11.00

– w 38 r. ślubu Ewy i Tomasza Pochylskich o dalszą Boże błog , zdrowie i opiekę MB Loretańskiej dla jubilatów, dzieci i wnuków

12.30

+ Jerzego Prokopowicza (8 Gr)

18.00

+ Irenę i Władysława Ostasów, Zygmunta Oljasza

Poniedziałek, 9 kwietnia 2018

 

7.00

+ Franciszka, Ludwikę, Jana, Józefa, Piotra, Weronikę, Stanisława, Genowefę, Mieczysława, Ireneusza

  8.00

–  o Szczęśliwe rozwiązanie dla Katarzyny o zdrowie i potrzebne łaski dla dziecka

 18.00

+ Jerzego Prokopowicza (9 Gr)

Wtorek, 10 kwietnia 2018

 

7.00

–  za Bartosza w podziękowaniu za dar życia z prośbą o Boże błog. i  potrzebne łaski dla niego i CR

8.00

+ Jerzego Prokopowicza (10 Gr)

18.00

+ Dorotę  Olechno w 5 r. śm

Środa,  11 kwietnia 2018

 

7.00

+ Mariannę w 8 r. śm. i Stanisława Grądzkich

8.00

+ Jerzego Prokopowicza (11 Gr)

17.45

 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Czwartek,12 kwietnia  2018

 

7.00

–  w intencji Bogu wiadomej za Grażynę i jej rodzinę

8.00

+ Stanisławę Głuszczw 44 r. śm., męża Stanisława,syna Stanisława oraz Cr Karłowskich

18.00

+ Jerzego Prokopowicza (12 Gr)

Piątek, 13 kwietnia 2018

 

7.00

8.00

+ Jerzego Prokopowicza (13 Gr)

18.00

+ Wiesławę Wasilewską w 12 r. śm.

Sobota,14 kwietnia  2018

 

7.00

+ Jerzego Prokopowicza (14 Gr)

8.00

Sw. Michał Archanioł

18.00

+ Marcelinę i Ludwika Borkowskich

 

Niedziela Zmartwychwstania, 1 kwietnia 2018

 

6.00

W intencji Parafian

8.30

+ Karola Stanaszka

10.00

+ Jerzego Prokopowicza (1 GR)

11.00

+Mariana Kostrzewę w 32 r. śm., Aleksandrę, Józefa Kostrzewa

12.30

+ Irenę, Mariana, Aleksandra, Franciszka Szcześnik, Stefanię, Jana Oniszk, Lucynę Słomczyńsk

+ Bogdę Krawczyk

+ Eugeniusza Szymańskiego w 20 r. śm. Adelę Szymańską

18.00

+ Magdalenę Nowacką w 9 r. śm. Sławomira Nowackiego

Poniedziałek Wielkanocny, 2 kwietnia  2018

 

7.00

+ Zofię, Maksymiliana Pawlik, Cr Pawlików, Zgadzajskich

 8.30

+ Stanisława, Zofię, Wiktora, Krzysztofa Świeczka,

CR Świeczków

10.00

+ Eleonorę, Stefana, Krzysztofa, Teresę, Marię CR Zielińskich

11.00

+ Ryszarda Czarneckiego, jego wnuka Sebastiana, żonę Wiesławę, rodziców Stanisława i Gabrielę

12.30

+ Jerzego Prokopowicza (2 Gr)

 18.00

+ Marię Kot w 2 r. śm.Piotra Kot

Wtorek, 3 kwietnia  2018

 

 7.00

+ Mariannę, Annę, Stanisława, Ryszarda Graczyk, Annę, Franciszka Jezierskich, Sylwestra, Grzegorza, Alojzego, Zdzisławę Machcińskich

8.00

+ Jerzego Prokopowicza (3 Gr)

18.00

– o zdrowie, Boze błog. i potrzebne łaski dla Ryszarda Suchockiego z racji imienin

– w intencji dziękczynnej z racji 70 r. urodzin Jadwigii z prośbą o Boże błog. opiekę Matki Bożej Loretańskiej dla jubilatki i CR

Środa, 4 kwietnia 2018

 

7.00

+ Ryszarda

8.00

+ +Jerzego Prokopowicza (4 Gr)

 17.45

 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Czwartek, 5 kwietnia 2018

 

7.00

+ Bogdę Krawczyk

8.00

R.

18.00

+ Jerzego Prokopowicza (5 Gr)

 Piątek, 6 kwietnia 2018

 

7.00

 + Jerzego Prokopowicza (6 Gr)

8.00

ŻR i LM

18.00

R

Sobota, 7 kwietnia 2018

 

7.00

+ Józefa Garlewskiego w 38 r. śm CR Bieńkowskich, Garlewskich, Jerzego Brzezińskiego oraz dusze w czyśćcu cierpiące

8.00

+ Jerzego Prokopowicza (7 Gr)

18.00

18.00Wojciecha Kanię, Stanisław Strzałkowskiego

Niedziela Palmowa 25 marca 2018

 

7.00

+ Alicję Frydrych – intencja od wdzięcznych sąsiadów z ul. Jagiellońskiej 62

8.30

+ Janinę, Józefa Petlak, Sabinę Bartłomiejczak

10.00

+ Józefa w 14 r. śm.Bronisławę w 12 r. śm. Przonka

11.00

+Stanisława Gromadzkiego w 8 r. śm. CR Gromadzkich i Kamińskich

12.30

+ Sylwestra Trybackiego w 15 r. śm, Stefanię, Bronisława Zawileńskich

18.00

+ Waldemara w 6 r. śm., Józefę i Józefa Czerwińskich

Wielki Poniedziałek, 26 marca 2018

 

7.00

– o powrót do zdrowia dla Elżbiety Woźnickiej

 8.00

+ Wacława, Barbarę, Stanisława, Franciszkę Ulatowskich

 18.00

– w intencji Andrzeja

Wielki Wtorek, 27 marca  2018

 

 7.00

+ Anielę, Bronisława Sacharczuków, Zofię, Filipiuk, Jadwigę Wasiuk

8.00

+ Jadwigę, w 11 r. śm. Stanislawa Błażewicz, Reginę, Wiesławę i Henryka Dąbrowskich

18.00

+ Hannę, Pawła w 11 r. śm. Czarneckich

Wielka Środa, 28 marca 2018

 

7.00

+ Tadeusza Wojdat w 1 r. śm. – intencja od kierownictwa i pracowników Zakładów Linii Kolejowych w Warszawie

8.00

+ Mariana Świstaka w 65 r. śm.

 17.45

 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

 Wielki Czwartek – Msza Św. Wieczerzy Pańskiej 29 marca  2018

 

18.00

1. Mariannę w 30 r. śm., Czesława oraz zm. z Cr Wejsów i Wnuków

2. Henryka Edwarda Jankowskiego w 3 tyg. po śm. i 90 r. urodzin

3. Dz.-Błag. Z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Jadwigii z racji urodzin

Wielki Piątek 30 marca 2018

 

18.00

LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

19.00

WIGILIA PASCHALNA

Niedziela. 18 marca 2018

 

7.00

+ Stefanię, Piotra, Jana Zgadzajskich, Zygmunta Rogalskiego

8.30

+ Bogdana w 4 r. śm. i Edwarda w 8 r. śm. KMiołek

10.00

+ Sylwię Borowiecką w 2 r. śm.

11.00

+

12.30

+ Barbarę i Henryka Olędzkich, Danutę, Henryka, Agnieszkę Pochylskich

18.00

+ Władysławę, Jerzego Chrościckich

Poniedziałek, 19 marca 2018

 

7.00

+ Józefa Starzyka, Józefa Kaczkę, Józefa i Józefę Piaseckich oraz zm. z ich rodzin

 8.00

+ Helenę, Józefa Pariaszewskich

 10.00

+ Stefana Klonowskiego

 18.00

+ Jadwigę, JózefaCr Jeleni i Bandurskich

19.30

+ Józefa i Bronisławę Kordyalik, Antoniego Rosińskiego, Mariannę, Józefa Rosinskich

Wtorek, 20 marca  2018

 

 7.00

8.00

+ Rafała, Anielę, Roberta Muller

10.00

+ Józefę, Aleksandra Jankowskich

18.00

+Józefa, Juliannę, Tadeusza Cieślak

19.30

+ Zdzisława Polewskiego w 1 r. śm

Środa, 21 marca 2018

 

7.00

– o potrzebne łaski, zdrowie i Boże Błog. dla Janiny

8.00

+ Zofię, Barbarę, Stefana, Bonifacego Miszczyk

 10.00

+ Juliannę, Mariana i zm. z Cr Kowalewskich

 17.45

 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

19.30

+ Marię, Wacława Duch, Wawrzyńca Kapczuk

Czwartek, 22 marca  2018

 

7.00

8.00

+ Zofię Patrzyk w 29 r. śm. CR Patrzyków i Dolińskich

18.00

+ Helenę, Stefana, Andrzeja Ciszewskich, Larysę, Mariana, Dariusza Balcerzak, Mariannę, Zenona, Bogdana Wielga, Leokadię, Franciszka, Karasińskich

Piątek, 23 marca 2018

 

7.00

8.00

+ Henryka Oleksiak w 4 r. śm.

18.00

+ Stefana Malinowskiego w 1 r. śm.

Niedziela, 11 marca 2018

 

7.00

+ Mariannę, Janusza Malentów, Wacława Oleszczuka,

CR Końków, Malentów, Mateńków, Oleszczuków

8.30

+ Jana Mariannę Wąsiaków i rodzeństwo

10.00

+Irenę Dełbakowską

11.00

+ Józefa Pyrzewicza w 21 r. śm., Krystynę, Anielę, Wacława, Pyrzewicz oraz CR Kuśmierczyków i Nagraba

12.30

+ Zdzisława, Julię, Michała, Aleksandre, Stanisława, Barbarę Romaniak oraz ich rodzeństwo

18.00

+ Zbigniewa Rojewskiego

Poniedziałek, 12 marca 2018

 

7.00

+ Elżbietę, Tadeusza Wierzbickich Cr Wierzbickich i Dobickich

8.00

+ Rozalię, Marię oraz zm z CR Marszewskich

18.00

+ Pawła Wojtysiaka – int. od rodziców

Wtorek, 13 marca 2018

 

7.00

8.00

– o łaskę nawrócenia, dar przebaczenia i uzdrowienie relacji rodzinnych dla Krzysztofa

18.00

Środa, 14 marca 2018

 

7.00

8.00

 + Józefę Golińską w 41 r. śm.

17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Czwartek, 15 marca 2018

 

7.00

8.00

+ Kazimierza Pielat

18.00

+ Irenę i Edwarda Ulejczyk oraz błog. Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Dariusza w 60 r. urodzin

Piątek, 16 marca 2018

 

7.00

+ Rozalię w 3 r. śm., Franciszka Tuszyńskiego Cr Tuszyńskich i Wojtkowskich

8.00

+  Zygmunta Oporek w 14 r. śm.

18.00

 

Sobota, 17 marca 2018

 

7.00

+ Zbigniewa, Tadeusza Sosińskich

8.00

+ Józefa, Agnieszkę Bartników, Ryszarda, Stanisławę, Feliksa, Elżbietę, Krzysztofa, Barbarę, Mariana Wójcickich, Halinę Krajecarz

18.00

+ Anielę Oświt w 11 r. śm.

Niedziela, 4 marca  2018

 

7.00

+ Janinę, Lucjana Strzelczak

8.30

+ Marka, Ryszarda Zawadka, Jana, Mariannę, Jerzego Kowalskich, Magdę Gajek

10.00

+ Ludwika Ryży w 28 r. śm., Stanisława i Stanisławę Strzeleckich

11.00

+ Kazimierza-Kajetana Pudło z racji imienin, Jego dziadków Franciszka, Rozalię, Janinę
i Kazimierza.

– o Boze błog. i łaskę uzdrowienia dla Jakuba Pogody w 14 r. urodzin oraz o opiekę MB Loretańskiej dla niego

12.30

+ Władysławę Jabłońską w 14 r. śm. Marcina, Józefa Jabłońskich

18.00

+ Kazimierę Sztajborn z racji imienin

Poniedziałek, 5 marca  2018

 

7.00

+ Kazimierza Kozaka

8.00

+ Alicję Frydrych – intencja od wdzięcznych sąsiadów z ul. Jagiellońskiej 62

18.00

r.

Wtorek, 6 marca 2018

 

7.00

+ Jana w 40 r. śm. Stanisławę w 21 r. śm. Popowskich, Euzebiusza, Wacławę Gałązka, Albinę, Jana, Kazimierę Brogosz

8.00

Helenę Nowacką, Helenę Kadej

18.00

+ rodziców Kazimierę i Lucjana Ciborowskich oraz brata Wacława

Środa,  7 marca  2018

 

7.00

+ Edmunda Franczaka

 8.00

+ Antoniego Dąbkowskiego w 3 r. śm. Kazimierza Dąbkowskiego oraz Cr Dąbkowskich

17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Czwartek, 8 marca  2018

 

7.00

+ Emilię Miszczak w 11 r. śm i Stanisława oraz Cr Miszczaków  i Owczarczyków

8.00

+ Zofię Chołuj  w r. śm. oraz siostrę Krystynę i brata Ryszarda

18.00

+ Zdzisława Szczurowskiego w 18 r. śm. Marka w 3 r. śm. i Władysława Lubańskich oraz CR Ołdaków i Kamińskich

Piątek, 9 marca 2018

 

7.00

+ Adelę Bąk w m-c po pogrzebie

8.00

+ Jerzego Sołtysiaka w 3 r. śm.

18.00

+ Janinę Marchel w 2 r. śm. Cr Klimków i Marchlów

Sobota, 10 marca 2018

 

7.00

+ Ryszarda w 13 r. śm., Jadwigę w 3 r. śm Krzyckich

8.00

Św. Michał Archanioł

18.00

+ Helenę, Józefa, Waldemara, Barnabę Zbroszczyków, Jana Glińskiego