KOLĘDA – 2019/2020

 DZIEŃ

ULICA

GODZINA

poniedziałek

27 stycznia

Targowa 80

Targowa 81

Targowa 82

Targowa 83

Targowa 78

Targowa 76

Targowa 86

Targowa 83A

16.30

16.30

16.30

16.30

ok.17.15

ok.18.30

ok.19.00

ok.19.00

wtorek

28 stycznia

Targowa 84

Wileńska 7

Wileńska 11

Wileńska 9

Targowa 83B

Targowa 83C

Wileńska 13

16.30

16.30

16.30

ok.18.30

ok.18.00

ok.18.45

ok.18.45

środa

29 stycznia

Szymanowskiego 3A ok.19.00
Wizyty indywidualne (po umówieniu się)
czwartek

30 stycznia

Wizyty indywidualne (po umówieniu się)
piątek

31 stycznia

Wizyty indywidualne (po umówieniu się)

ARCHIWUM:


DZIEŃ

ULICA

GODZINA

poniedziałek

20 stycznia

Skoczylasa 8

Skoczylasa 10/12

Skoczylasa 15

Skoczylasa 13

Skoczylasa 10A

16.30

16.30

16.30

18.30

18.45

wtorek

21 stycznia

Szanajcy 3

Szanajcy 8

Szanajcy 14

Szanajcy 10

Szanajcy 6

Szanajcy 12

16.30

16.30

16.30

ok. 18.00

ok. 18.30

ok. 18.45

środa

22 stycznia

Szanajcy 11

Szanajcy 16A

16.30 (od kl. I, IV i X)

ok.19.00

czwartek

23 stycznia

Szanajcy 16

Szanajcy 18

Szanajcy 20

Szymanowskiego 3

Szanajcy 18A

Szanajcy 20A

16.30

16.30

16.30

16.30

ok.18.30

ok.18.45

piątek

24 stycznia

Szymanowskiego 4

Szymanowskiego 4A

Szymanowskiego 5

16.30

16.30

16.30

sobota

25 stycznia

Szymanowskiego 5A

Szymanowskiego 6

Szymanowskiego 7

Szymanowskiego 8

Szymanowskiego 7A

11.00

11.00

11.00

ok.12.30

ok.13.30

poniedziałek

27 stycznia

Targowa 80

Targowa 81

Targowa 82

Targowa 83

Targowa 78

Targowa 76

Targowa 86

Targowa 83A

16.30

16.30

16.30

16.30

ok.17.15

ok.18.30

ok.19.00

ok.19.00

wtorek

28 stycznia

Targowa 84

Wileńska 7

Wileńska 11

Wileńska 9

Targowa 83B

Targowa 83C

Wileńska 13

16.30

16.30

16.30

ok.18.30

ok.18.00

ok. 18.45

ok. 18.45

środa

29 stycznia

Szymanowskiego 3a od 19.00

Wizyty indywidualne (po umówieniu się)

czwartek

30 stycznia

Wizyty indywidualne (po umówieniu się)
piątek

31 stycznia

Wizyty indywidualne (po umówieniu się)

DZIEŃ ULICA GODZINA
poniedziałek

 13 stycznia

Młota 5

Jagiellońska 49D

16.30

17.00

wtorek

14 stycznia

Namysłowska 3

Namysłowska 9

Namysłowska 2A

Namysłowska 2

16.30

16.30

ok. 17.30

ok. 18.00

środa

15 stycznia

Namysłowska 5A

Namysłowska 6

Namysłowska 6C

16.30

16.30

ok.18.00

czwartek

 16 stycznia

Namysłowska 7

Namysłowska 13

Namysłowska 6A

Namysłowska 19

Namysłowska 11A

16.30

16.30

ok.17.45

ok.18.00

ok.18.45

piątek

17 stycznia

Nusbauma 7

Ratuszowa 7/9

Ratuszowa 10

Ratuszowa 12

Ratuszowa 17/19

Nusbauma 4

16.30

16.30

16.30

ok.18.00

ok.18.30

ok.19.30

sobota

 18 stycznia

Namysłowska 10

Starzyńskiego 10

Starzyńskiego 12

Skoczylasa 9

11.00

11.00

11.00

ok. 12.30

poniedziałek

20 stycznia

Skoczylasa 8

Skoczylasa 10/12

Skoczylasa 15

Skoczylasa 13

Skoczylasa 10A

16.30

16.30

16.30

ok. 18.30

ok. 18.45

DZIEŃ

ULICA

GODZINA

poniedziałek

6 stycznia

OBJAWIENIE PAŃSKIE-DZIEŃ BEZ KOLĘDY
wtorek

7 stycznia

11 Listopada 4

11 Listopada 10

11 Listopada 12

11 Listopada 13

11 Listopada 8

11 Listopada  6

11 Listopada 14

11 Listopada  15

16.30

16.30

16.30

16.30

ok. 17.15

ok. 17.30

ok. 18.30

ok. 19.00

środa

8 stycznia

Jagiellońska 47C

Jagiellońska 47E

16.30

ok.18.00

czwartek

9 stycznia

Jagiellońska 47B

Jagiellońska 47D

Jagiellońska 47J

Jagiellońska 47F

16.30

ok.18.30

ok.19.00

ok.19.45

piątek

10 stycznia

Jagiellońska 47K

Jagiellońska 47H

Jagiellońska 47G

16.30

18.00

ok.19.15

sobota

11 stycznia

Jagiellońska 49A

Jagiellońska 49B

Jagiellońska 49C

11.00

11.00

ok.13.30

poniedziałek

13 stycznia

Młota 5

Jagiellońska 49D

16.30

17.00

DZIEŃ ULICA GODZINA
poniedziałek

30 grudnia

Kameralna 1a

Jagiellońska 56

Jagiellońska 64

16.30

16.30

ok.18.30

31 grudnia

– 1 stycznia

DNI BEZ KOLĘDY
czwartek

2 stycznia

Kameralna 3

Linneusza 10

Linneusza 8

Kameralna 1

16.30

16.30

ok. 18.30

ok. 18.45

piątek

 3 stycznia

I PIĄTEK MIESIĄCA-DZIEŃ BEZ KOLĘDY
sobota

4 stycznia

Linneusza 11

Linneusza 9

Linneusza 3

Linneusza 7

Linneusza 5

Linneusza 1

11.00

11.00

11.00

13.00

13.00

13.00

poniedziałek

 6 stycznia

OBJAWIENIE PAŃSKIE-DZIEŃ BEZ KOLĘDY
wtorek

7 stycznia

11 Listopada 4

11 Listopada 10

11 Listopada 12

11 Listopada 13

11 Listopada 8

11 Listopada  6

11 Listopada 14

11 Listopada  15

16.30

16.30

16.30

16.30

ok. 17.15

ok. 17.30

ok. 18.30

ok. 19.00

DZIEŃ TYGODNIA

ULICA GODZINA
poniedziałek

16 grudnia

Groszkowskiego 5

Pl.Hallera 5B

Dąbrowszczaków 12

Pl.Hallera 6A

Dąbrowszczaków 6

16.30

16.30

16.30

17.15

19.00

wtorek

17 grudnia

Pl. Hallera 5

Pl. Halera 6

Pl. Hallera 6B

Pl.Hallera 9A

Pl.Hallera 4

Pl. Hallera 7A

16.30

16.30

16.30

16.30

ok.18.00

ok. 18.00

środa

18 grudnia

Pl. Hallera 9

Pl. Hallera 10

16.30

16.30

czwartek

19 grudnia

Pl. Hallera 8

Inżynierska 1

Inżynierska 7

Inżynierska 5

Inżynierska 9

Inżynierska 11

16.30

16.30

16.30

ok.17.30

ok. 18.15

ok. 19.00

piątek

20 grudnia

Jagiellońska 44

Jagiellońska 44A

Jagiellońska 44B

Jagiellońska 46

16.30

16.30

ok.17.00

ok. 18.30

sobota

21 grudnia

Jagiellońska 42

Jagiellońska 52

Jagiellońska 58

Jagiellońska 50

Jagiellońska 54

Jagiellońska 60

11.00

11.00

11.00

ok. 13.00

ok. 13.30

ok. 14.00

23-27 grudnia

DNI BEZ KOLĘDY

sobota

28 grudnia

Jagiellońska 62 11.00
poniedziałek

30 grudnia

Kameralna 1a

Jagiellońska 56

Jagiellońska 64

16.30

16.30

ok.18.30

31 grudnia

– 1 stycznia

DNI BEZ KOLĘDY


historia:


DZIEŃ TYGODNIA ULICA

GODZINA

8 – 10 grudnia

REKOLEKCJE ADWENTOWE – BEZ KOLĘDY

środa

11 grudnia

Darwina 7

Darwina 8

16.30

16.30

czwartek

12 grudnia

Darwina 5

Darwina 9A

Darwina 11

16.30

16.30

19.00

piątek

13 grudnia

Darwina 12

Darwina 13

Darwina 15A

16.30

16.30

16.30

sobota

14 grudnia

Darwina 18

Dąbrowszczaków 2

Dąbrowszczaków 4

Dąbrowszczaków 8

11.00

11.00

ok. 13.00

ok. 13.30

poniedziałek

16 grudnia

Groszkowskiego 5

Pl.Hallera 5B

Dąbrowszczaków 12

Pl.Hallera 6A

Dąbrowszczaków 6

16.30

16.30

16.30

17.15

19.00

DZIEŃ TYGODNIA 

ULICA

GODZINA

poniedziałek

2 grudnia

Brechta 5

Brechta 9

Brechta 13

16.30

16.30

19.00

wtorek

3 grudnia

Brechta 12

Brechta 14

16.30

16.30

środa

4 grudnia

Brechta 14A

Brechta 15

Brechta 17

Brechta 17A

16.30

16.30

16.30

18.00

czwartek

5 grudnia

Burdzińskiego 9

Św. Cyryla i Metodego 1

Brechta 13A

16.30

16.30

19.00

6 grudnia I PIĄTEK MIESIĄCA- BEZ KOLĘDY
sobota

7 grudnia

Darwina 1A

Darwina 3A

Darwina 4

11.00

11.00

11.00

8 – 10 grudnia REKOLEKCJE ADWENTOWE – BEZ KOLĘDY
środa

11 grudnia

Darwina 7

Darwina 8

16.30

16.30