1. Dziś na Mszy o godz. 11.00 poświęcenie przyborów szkolnych, a po Mszy wieczornej o godz. 18.00 pierwsze spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania zaczynających 2 rok przygotowań. Obecność obowiązkowa. Uczniów III klas gimnazjum i starszych, którzy chcą rozpocząć przygotowanie zapraszamy do zakrystii po formularze zgłoszeniowe.
2. Jutro 18 września przypada liturgiczne święto św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży; w czwartek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, a w sobotę wspomnienie św. o. Pio.
3. Dzisiaj możemy wesprzeć dom samotnych matek z dziećmi przy ul. Skierdowskiej 2 w Warszawie. Wolontariusze po Mszach św. od godz. 7.00 do 12.30 będą przed kościołem rozprowadzać przedmioty wykonane przez matki i dzieci. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na żywność dla podopiecznych domu oraz na opłacenie rachunku za energię elektryczną. Bóg zapłać za okazaną pomoc.

4. Uroczystość rocznicy I komunii św. dla dzieci, które w tym roku przyjęły sakrament Eucharystii będziemy obchodzili w niedzielę 13 maja 2018 roku o godz. 11.00.
5. W związku z przypadającą w tym roku 140 rocznicą objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie nasza parafia organizuje jednodniową autokarową pielgrzymkę do Gietrzwałdu w sobotę 14 X. Koszt 70 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii, a bliższe informacje u ks. Marcina.
6. W tym tygodniu pożegnaliśmy parafianina śp. Pana Józefa Gawlaka. Pogrzeb odbył się poza naszą parafią. Msza św. w naszym kościele w 30 dzień po śmierci zostanie odprawiona 18 X o godz. 18.00.
7. Odpowiadając na wezwanie papieża Franciszka do Nowej Ewangelizacji katolicka Wspólnota Przymierze Miłosierdzia chce w czwartek 28 września podzielić się z nami swoim doświadczeniem Miłości Bożej, poznać nasze doświadczanie wiary i wspólnie modlić się w naszych intencjach. Miejscem tego spotkania nie będzie kościół, ale nasze mieszkania, gdyż młodzi ludzie chcą nas odwiedzić tam, gdzie na co dzień żyjemy. Rodziny i osoby zainteresowane takim spotkaniem prosimy o kontakt w zakrystii lub kancelarii. Więcej szczegółów poznamy za tydzień.