1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców dzieci z klas III,  które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św.
  2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej rozpoczniemy 9-miesięczną nowennę przed nawiedzeniem obrazu Matki Bożej Częstochowskiej (11.06.2018). Zapraszamy do wspólnej modlitwy każdego 11-go dnia miesiąca.
  3. Oaza dorosłych zaprasza na spotkania w każdy poniedziałek po Mszy wieczornej. Jutro zapraszamy na prowadzoną przez wspólnotę adorację Najświętszego Sakramentu.
  4. W środę po Mszy wieczornej nabożeństwo fatimskie i procesja ze świecami.
  5. W czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zadbajmy w tym dniu o krzyże, które są w naszych domach i o te, które powierzone są naszej opiece.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 11.00 poświęcenie przyborów szkolnych. Będziemy modlić się o to, aby dzieci z ich pomocą odkrywały i rozwijały swoje talenty.
  7. Za tydzień po Mszy wieczornej pierwsze spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania zaczynających 2 rok przygotowań. Obecność obowiązkowa. Uczniów III klas gimnazjum i starszych, którzy chcą rozpocząć przygotowanie zapraszamy do zakrystii po formularze zgłoszeniowe.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy mogli wesprzeć dom samotnych matek z dziećmi przy ul. Skierdowskiej 2 w Warszawie. Wolontariusze będą po Mszach św. przed kościołem rozprowadzać przedmioty wykonane przez matki i dzieci. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na żywność dla podopiecznych domu oraz na opłacenie rachunku za energię elektryczną. Bóg zapłać za okazaną pomoc.
  9. W piątek 8 września w Święto Narodzenia NMP odnowiliśmy akt poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi. Teksty tej modlitwy znajdują się na stoliku przed domkiem loretańskim. Weźmy je dziś wychodząc z kościoła, aby zawierzyć Maryi samych siebie i swoje rodziny podczas wspólnego lub prywatnego domowego pacieża.
  10. Od jesieni w naszej parafii ruszy tzw. pomoc sąsiedzka. Osoby chętne do pomocy innym serdecznie zapraszamy do współpracy. Czekamy na zgłoszenia 9 i 10 września w godz. 8.00 – 10.00 i 17.00 – 18.00 w salce parafialnej sąsiadującej z garażami.
  11. Składamy Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na Seminarium Duchowne. Dziękujemy także za wszystkie ofiary składane na tacę, które pozwalają na materialne utrzymanie naszej parafii.