1. Dziś o godz. 16.00 spotkanie  Kół  Żywego Różańca w salce parafialnej.
  2. Z racji I niedzieli miesiąca o 17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne. Od godz. 17.00 Najświętszy Sakrament będzie wystawiony do osobistej adoracji w ciszy.
  3. W piątek 8 września w Świeto Narodzenia NMP w ramach obchodów 100 rocznicy objawień fatimskich odnowimy akt poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi. Dokonamy tego podczas wszystkich Mszy świętych, aby potem zawierzyć Maryi samych siebie i nasze rodziny.
  4. Ministrantów, kandydatów na ministrantów oraz lektorów i ceremoniarzy zapraszamy na pierwszą zbiórkę w sobotę o godz. 9.00.
  5. Od nowego roku szkolnego dzieci zapraszamy na niedzielną Mszę św. na godz. 11.00. Mamy nadzieję że do tej pory wszyscy zdążą się wyspać.
  6. Za tydzień 10 września po Mszy św. o godz. 11.00 krótkie spotkanie rodziców dzieci z klas III,  które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św.
  7. Od jesieni w naszej parafii ruszy tzw. pomoc sąsiedzka. Osoby chętne do pomocy innym serdecznie zapraszamy do współpracy. Czekamy na zgłoszenia w dwa pierwsze weekendy września 2 i 3 oraz 9 i 10 września w godz. 8.00 – 10.00 i 17.00 – 18.00 w salce parafialnej sąsiadującej z garażami.
  8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na pomoc rodzinom poszkodowanym w sierpniowych nawałnicach. Dzisiaj zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny, za tydzień na Seminarium Duchowne.
  9. Wszystkich rozpoczynających nowy rok szkolny: uczniów, nauczycieli i rodziców wspieramy modlitwą i życzymy dużo sukcesów w nauce i w pracy.