1. Witamy dziś z radością wśród nas ks. Marcina, który po urlopie zdrowotnym wraca do pracy duszpasterskiej w naszej parafii.
  2. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla rodzin poszkodowanych w sierpniowych nawałnicach. Bóg zapłać za okazaną w ten sposób solidarność. Za tydzień w podobny sposób będziemy wspierać Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. To okazja do spowiedzi, aby nowy miesiąc rozpocząć nie tylko z miłymi wspomnieniami, ale także w dobrej duchowej formie.
  4. Od 1 września można będzie już zamawiać intencje Mszy św. na rok 2018. Zapraszamy.
  5. Od nowego roku szkolnego niedzielna Msza św. z udziałem dzieci będzie godzinę później niż do tej pory, tzn. o godz. 11.00. Możemy pospać dłużej, aby przychodzić do kościoła w jeszcze lepszych humorach.
  6. Wspólnota Legionu Maryi organizuje wspólną dla praskich parafii autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę. Wyjazd w sobotę 9 września o godz. 5.00 rano z przed katedry św. Floriana. Koszt pielgrzymki 50 zł. Bliższe informacje i zapisy pod numerem telefonu 516-170-192. Zapraszamy i zachęcamy do udziału.
  7. W tygodniku „Idziemy” znajdziemy ciekawe informacje z życia Kościoła, oraz dobrą lekturę duchową. Wychodząc z kościoła weźmy też do domu dzisiejsze teksty Słowa Bożego, wraz z modlitwą do św. Michała Archanioła.

Wszystkim naszym parafianom i gościom, życzymy udanej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.