1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc w odrestaurowaniu Katedry Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, która ucierpiała w czasie pożaru 1 lipca 2017 r.
  2. W czwartek 24.08 święto św. Bartłomieja Apostoła, a w sobotę 26.08 Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.
  3. Wspólnota Legionu Maryi organizuje wspólną dla praskich parafii autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę. Wyjazd w sobotę 9 września o godz. 5.00 rano z przed katedry św. Floriana. Koszt pielgrzymki 50 zł. Bliższe informacje i zapisy pod numerem telefonu 516-170-192. Zapraszamy i zachęcamy do udziału.
  4. Naszym dzisiejszym gościom ojcom Franciszkanom z Niepokalanowa bardzo dziękujemy za piękne spotkanie z Matką Bożą Fatimską i św. Maksymilianem Kolbe. Zachęcamy do uczczenia relikwii św. Maksymiliana i przyjęcia Cudownego Medalika.
  5. W tygodniku „Idziemy” znajdziemy artykuł o. Jaca Salija o kondycji polskiej inteligencji, reportaż o wyjątkowych świątyniach Podhala oraz ciekawą lekturę duchową. Wychodząc z kościoła weźmy też do domu dzisiejsze teksty Słowa Bożego, wraz z modlitwą do św. Michała Archanioła.
  6. Wszystkim naszym parafianom i gościom, życzymy udanej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.
  7. Czarek kończy w tym tygodniu 3 letnią pracę duszpasterską w naszej parafii. Bardzo serdecznie mu dziękujemy za wszystkie owoce kapłańskiej służby: za jego rozmodlenie, piękne śpiewy, nowennę do MB Nieustającej Pomocy, za wielką kulturę w liturgii i w zwykłych codziennych sprawach. W przede dniu imienin, które obchodzi 22 sierpnia życzymy mu wielu łask Bożych, zdrowia, prawdziwych przyjaciół oraz ludzkiej życzliwości w parafii Miłosierdzia Bożego na ul. Ateńskiej.