1. Dziś o godz. 12.30  Msza św. w intencji małżonków obchodzących w tym roku jubileusze małżeńskie. Po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 kolejne spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  2. Serdecznie zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii na wieczorną  Mszę św. o godz. 18.00, aby wspólnie modlić się o Boże błogosławieństwo i łaski potrzebne w nowym roku. Plan Mszy kolędowych: Poniedziałek 17.01 ul. Szanajcy i Wileńska. Wtorek 18.01 Plac Hallera i ul. Targowa. Jeśli ktoś potrzebuje wodę święconą prosimy o przyniesienie do kościoła w buteleczce zwykłej wody, którą będziemy błogosławić w czasie Mszy kolędowej. Terminy wizyt kolędowych w rodzinach, będą uzgadniane indywidualnie. Wszystkim osobom  i rodzinom, które w tych spotkaniach już uczestniczyły bardzo serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i za złożone ofiary.
  3. We wtorek 18.01 rozpoczyna się Tydzień modlitwy o jedność chrześcijan. Będzie obchodzony pod hasłem „ Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przybyliśmy oddać mu pokłon”.
  4. W czwartek 20.01 przypada 33 rocznica śmierci ks. Stefana Niedzielaka byłego proboszcza naszej parafii. Msza św. w jego intencji będzie sprawowana o godz. 18.00.
  5. W tym tygodniu będziemy przeżywać Dzień Babci i Dzień Dziadka. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy dużo zdrowia, miłości i wdzięczności od wnuków oraz  błogosławieństwa Bożego na dalsze lata. Będziemy o to się modlić za przyczyną św. Joachima i Anny – dziadków Pana Jezusa.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy na krótkie, rodzinne kolędowanie, które będzie prowadzone przez naszą dziecięcą scholę.
  7. Zachęcamy do modlitwy w intencji rozpoczętego synodu, byśmy właściwie potrafili rozpoznawać znaki czasu. Kto zaś pragnie podzielić się swoją refleksją nt. misji Kościoła we współczesnym świecie, może wypełnić ankietę synodalną. Ankietę oraz modlitwę za synod można pobrać ze stolika prasowego oraz z naszej strony internetowej. Wypełnione formularze prosimy składać w zakrystii bądź kancelarii do 20 lutego 2022 r.
  8. Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika „Idziemy”. Tematem wiodącym tego numeru jest sprawa finansów w Kościele.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej świątyni śp. Feliksa Sucheckiego, Genowefę Porębską oraz Józefa Sikorskiego. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu.