1.     Z racji I niedzieli miesiąca o godz. 16.30 w kościele spotkanie kół Żywego Różańca, o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o 17.30 nabożeństwo eucharystyczne.                                                                                                             

2.     Dziś dzień imienin Pasterza naszej diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Włączmy do naszych pacierzy modlitwę w jego intencji prosząc o  potrzebne łaski i siły w przewodzeniu Kościołowi Warszwsko-praskiemu.

3.     W minionym tygodniu zakończyliśmy w naszej parafii spotkania kolędowe. Uczestniczyło w nich 730 rodzin. Dziś o godz. 12.30 będziemy sprawować Mszę św. dziękczynną za wszelkie owoce i dobro, którymi Pan Bóg nas obdarował. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę i złożone ofiary.

4.     W czwartek 11 lutego w rocznicę objawień maryjnych w Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Msze św. o NMP pod wezwaniem Uzdrowienie chorych  o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.  U naszych sąsiadów oo. Marianów w parafii Matki Bożej z Lourdes przy ul Wileńskiej 69 uroczystość odpustowa. Suma pod przewodnictwem Bpa Jacka Grzybowskiego o godz. 11.00.

5.     W przyszłą niedzielę z racji II niedzieli miesiąca taca na inwestycje parafialne, a także zbiórka do puszek dla osób chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji.

6.     Zbliża się okres Wielkiego Postu. W gazetce parafialnej znajdziemy propozycję jak można w tym czasie poprawić swoją duchową kondycję.

7.     Na stoliku prasowym nowy numer magazynu Tak rodzinie, tygodnika Idziemy oraz gazetki parafialnej Weź Ewangelię do domu. Znajdziemy tam również zaproszenie w formie pocztówki na inscenizację upamiętniającą nadanie Pradze praw miejskich przez króla Władysława IV. W tym wydarzeniu możemy uczestniczyć dziś przed katedrą św. Floriana od godz. 13.30.                                                                                         

8.     W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Adelę Krystynę Antos. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie.