1. Serdecznie dziękujemy za solidarność i pomoc okazaną przez naszych parafian mieszkańcom Chorwacji poszkodowanym przez trzęsienia ziemi. W czasie zbiórki do puszek zebrano na ten cel 2860 zł.
  2. Ostatnia niedziela stycznia obchodzona jest w Kościele Katolickim jako Światowy Dzień Trędowatych. Choroba, o której zapomnieli już mieszkańcy krajów rozwiniętych, w najuboższych rejonach świata jest nadal groźna i wciąż zbiera swoje żniwo. Więcej informacji na ten temat znajdziemy na stronie internetowej naszej diecezji.
  3. We wtorek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 8.00, 10.00 i 18.00. Z racji Dnia Życia Konsekrowanego ofiary składane na tacę przeznaczamy na zakony klauzurowe.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w piątek o godz. 8.00 i 18.00. Zachęcamy do spowiedzi. W sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi w Domku Loretańskim o godz. 8.00.
  5. Wśród naszych parafian jest osoba pragnąca sfinansować renowację obrazu Matki Bożej Częstochowskiej wiszącego się na płd-wsch ścianie Domku Loretańskiego.  Jeśli ktoś zna fachowca godnego zaufania, który odnawia tego typu obrazy prosimy o kontakt z ks. proboszczem.
  6. Na Msze św. kolędowe o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski zapraszamy w tym tygodniu w poniedziałek 1.02 mieszkańców ul. Szymanowskiego nr nieparzyste a w środę 3.02 mieszkańców ul. Targowej. Wszystkim osobom i rodzinom, które w tych spotkaniach już uczestniczyły bardzo dziękujemy za wspólną modlitwę i za złożone ofiary.
  7. Na stoliku prasowym nowy numer magazynu Tak rodzinie, tygodnika Idziemy oraz gazetki parafialnej Weź Ewangelię do domu.
  8. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Halinę Poławską. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie.