1. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Jutro rozpoczyna się okres zwykły.
 2. Z racji II niedzieli miesiąca dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za złożone ofiary. W tym roku planujemy dokończyć malowanie lamperii w kościele, zakupić poduszki na ławki oraz ufundować nowe tabernakulum godne naszej świątyni. Obecne nie nadaje się do renowacji. Zaciągnięte pożyczki spłacamy zgodnie z harmonogramem.
 3. Serdecznie zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii na Mszę św.  kolędową o godz. 18.00, aby  modlić się o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na rok 2021.

  Plan spotkań w tym tygodniu:
  poniedziałek 11.01 ul. Dąbrowszczaków,
  wtorek 12.01 ul. Groszkowskiego i Plac Hallera nr parzyste,
  środa 13.01 Plac Hallera nr nieparzyste,
  czwartek 14.01 ul. Inżynierska ,
  piątek 15.01 ul. Jagiellońska od nr 42 do nr 47,
  sobota 16.01  ul. Jagiellońska od nr 49 do nr 54
  i poniedziałek 18.01 ul. Jagiellońska od nr 56 do nr 64.

  Dokładny plan spotkań podany jest w na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej. Jeśli proponowany termin Mszy św. koliduje z obowiązkami rodzinnymi czy zawodowymi oczywiście zapraszamy innego dnia. Wszystkim osobom i rodzinom, które w tych spotkaniach już uczestniczyły bardzo dziękujemy za wspólną modlitwę i za złożone ofiary.

 4. Za tydzień 17 stycznia na Mszy św. o godz. 12.30 będziemy obchodzili jubileusze małżeńskie. Małżeństwa, które w tym roku będą obchodzić okrągłe rocznice życia małżeńskiego chcemy specjalnie uhonorować i pobłogosławić. Dziś ostatni dzień zgłoszeń dla par,  które chcą wziąć udział w tej uroczystości.
 5. Do końca lutego kancelaria parafialna pracuje do godz. 17.30. Dyżury wieczorne wznowimy w marcu.
 6. Na stoliku prasowym nowy numer tygodnika Idziemy. Znajdziemy tu wiele ciekawych tekstów i informacji nie tylko z życia Kościoła.