1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 przed Najświętszym Sakramentem odmówimy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Ci, którzy uczynią to publicznie i spełniają zwykłe warunki mogą zyskać odpust zupełny.
  2. Od przyszłej niedzieli będzie już można zaopatrywać się w opłatki na stół wigilijny. Opłatki pobłogosławione w kościele parafialnym są potwierdzeniem naszej eucharystycznej jedności i znakiem trwania we wspólnocie wiary.
  3. W tym roku nie będziemy rozprowadzać tradycyjnych bożonarodzeniowych świec Caritas.
  4. Za tydzień I niedziela Adwentu i początek nowego roku liturgicznego.
  5. Ze względu na sytuację epidemiczną nie będzie w naszej parafii rekolekcji adwentowych. W tym roku nie będzie też tradycyjnej wizyty duszpasterskiej zwanej „kolędą”. Pomagajmy sobie nawzajem byśmy mądrą troską o zdrowie wspólnie przezwyciężyli  obecne trudności.
  6. W odpowiedzi na zapytania informujemy, że do czasu zakończenia przez młodzież nauki w systemie on-line nie planujemy rozpoczęcia przygotowania do sakramentu bierzmowania. Dalsze informacje podamy, gdy szkoły powrócą do normalnego trybu pracy.
  7. W naszym sklepiku możemy nabyć smaczne i zdrowe konfitury, soki i miody z piwniczki św. Antoniego. To produkty polskie wytworzone z owoców pochodzących z własnej plantacji. Bogactwo zawartych w nich witamin podnosi odporność organizmu i zapobiega chorobom.
  8. W nowym numerze tygodnika Idziemy polecamy teksty:O Kościele po męskuWojna idei oraz Nie o mnie chodzi.