1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Ubogich, który zaprasza  nas do kształtowania w sobie ewangelicznej wyobraźni miłosierdzia.
  2. Ofiary składane na tacę w naszej diecezji przeznaczone są na seminarium duchowne.
  3. Jutro 16 XI wspomnienie NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia, w środę bł. Karoliny Kózkówny, w piątek św. Rafała Kalinowskiego, a w sobotę Ofiarowanie NMP.
  4. W przyszłą niedzielę, ostatnią w tym roku liturgicznym będziemy przeżywać Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  5. Ze względu na sytuację epidemiczną w tym roku nie będzie w naszej parafii rekolekcji adwentowych. Nie będzie też tradycyjnej wizyty duszpasterskiej zwanej „kolędą”. Pomagajmy sobie nawzajem byśmy mądrą troską o zdrowie wspólnie przezwyciężyli obecne trudności.
  6. W odpowiedzi na zapytania informujemy, że do czasu zakończenia przez młodzież nauki w systemie on-line nie planujemy rozpoczęcia przygotowania do sakramentu bierzmowania. Dalsze informacje podamy, gdy szkoły powrócą do normalnego trybu pracy.
  7. W naszym sklepiku nabyć smaczne i zdrowe konfitury, soki i miody z piwniczki  św. Antoniego. To produkty polskie wytworzone z owoców pochodzących z własnej plantacji. Bogactwo zawartych w nich witamin podnosi odporność organizmu i zapobiega chorobom.
  8. Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy, magazyn Tak Rodzinie oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.