1. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na inwestycje parafialne; na tacę, do skarbonki oraz na parafialne konto bankowe.

2. Od dzisiaj możemy w naszym sklepiku nabyć smaczne i zdrowe konfitury i soki z piwniczki św. Antoniego. To produkty polskie wytworzone z owoców pochodzących z własnej plantacji. Bogactwo zawartych w nich witamin podnosi odporność organizmu i zapobiega chorobom.

3. Dziś z racji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym po Mszach św. zbiórka do puszek.

4. Jutro 9 listopada święto Rocznicy Poświecenia Bazyliki Laterańskiej, która jest katedrą Rzymu. Kto spełnia zwykłe warunki i z pobożności nawiedzi katedrę lub konkatedrę oraz odmówi tam Ojcze nasz i Wierzę może zyskać odpust zupełny.

5. W środę 11 XI Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 8.00 i 18.00. Kancelaria parafialna będzie nieczynna.

6. Ze względu na sytuację epidemiczną w tym roku nie będzie w naszej parafii rekolekcji adwentowych. Będzie natomiast – z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – możliwość indywidualnej spowiedzi i przystąpienie przed świętami Bożego Narodzenia do sakramentu pokuty.

7. Aktualna sytuacja epidemiczna uniemożliwia także zorganizowanie w dotychczasowej formie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej zwanej „kolędą”. Kolędy w tym roku do Bożego Narodzenia na pewno nie będzie. Czy i w jakiej formie będzie to możliwe po Nowym Roku zobaczymy dopiero za kilka tygodni.

8. Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy, magazyn Tak Rodzinie oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.

9. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Józefę Parol oraz śp. Danutę Długołęcką. Pomódlmy się w ich intencji. Wieczny odpoczynek…