1. Dziś o godz. 17.30 nieszpory za zmarłych, a po Mszy wieczornej procesja połączona z modlitwą za zmarłych poleconych w wypominkach.
  2. Jutro 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 9.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00 procesja żałobna połączona z modlitwą za zmarłych poleconych w wypominkach. W Dzień Zaduszny kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  3. Prosząc o modlitwę za zmarłych najlepiej przekazać gotową kartkę z czytelnie zapisanymi imionami i nazwiskami bliskich. Szczególnie polecamy listopadową Mszę św. gregoriańską, tzn. 30 Mszy św., które będą odprawiane codziennie o godz. 18.00 od 3 XI do 2 XII włącznie. Składane ofiary są dobrowolne – adekwatne do daru, który ofiarujemy naszym bliskim zmarłym.
  4. Ze względu na sytuację epidemiczną Stolica Apostolska wydłużyła okres, w którym możliwe jest uzyskanie i ofiarowanie odpustu za zmarłych /więcej informacji zobacz na oddzielnej kartce/.
  5. W środę liturgiczne wspomnienie św. Karola Boromeusza.
  6. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. wynagradzające o Najświętszym Sercu Pana Jezusa i Niepokalanym Sercu Maryi o stałych porach.
  7. Od przyszłej niedzieli będziemy mogli nabyć w naszym sklepiku smaczne i zdrowe konfitury i soki z piwniczki św. Antoniego. To produkty polskie wytworzone z owoców pochodzących z własnej plantacji. Bogactwo zawartych w nich witamin podnosi odporność organizmu i zapobiega chorobom.
  8. Dzisiejszy numer tygodnika Idziemy w dużej mierze jest poświęcony tajemnicy przemijania, śmierci i życia wiecznego. Znajdziemy tu także ciekawe informacje z życia Kościoła i świata. Na stoliku prasowym dostępny jest także magazyn Tak Rodzinie.