1. Z racji I niedzieli miesiąca dziś o godz. 16:00 spotkanie Kół Żywego Różańca. O 17:15 wspólna modlitwa różańcowa przed Najświętszym Sakramentem.

2. Dziękujemy za ofiary złożone na Dom św. siostry Faustyny. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca taca będzie przeznaczona na inwestycje parafialne.

3. Dziś po Mszach świętych będzie można nabyć książkę ks. Krzysztofa Grzywocza pod tytułem Wybrane na drogę | w cenie 35 zł |. Autor kilka lat temu zaginął w Alpach. Był cenionym rekolekcjonistą i kierownikiem duchowym.

4. Jutro – 5.X – liturgiczne wspomnienie św. siostry Faustyny; w środę 7.X wspomnienie NMP Różańcowej.

5. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17:15. Dzieci na wspólny różaniec szczególnie zapraszamy w każdy wtorek.

6. Za tydzień – jak słyszeliśmy w liście – będziemy przeżywać kolejny Dzień Papieski. Po Mszach św. zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.

7. Oaza młodzieżowa wznawia działalność po wakacjach. Zapraszamy młodzież z kl. VII i VIII szkoły podstawowej, liceum i studentów na spotkania w każdą niedzielę o godz.19:00 do salki przy kancelarii. Będziemy modlić się w radosnej atmosferze i dzielić się wzajemnie doświadczeniem wiary.

8. Schola dorosłych zaprasza wszystkich, którzy czują w sobie okruszek talentu muzycznego i chcą chwalić Boga śpiewem na spotkanie scholi w piątek 09.10.2020 o 19:00 w salce na przeciwko kancelarii parafialnej.

9. W ramach cyklu „Praska Jesień” w świątyniach Rada i Zarząd dzielnicy Praga-Północ zapraszają na wyjątkowy koncert. Jakub Oczkowski oraz Anna Lasota wykonają najpiękniejsze pieśni sakralne oraz utwory klasyczne, wzbogacone o znane utwory z największych musicali, które w swojej treści odnoszą się do Boga i Najświętszej Maryi Panny. Koncert odbędzie się w naszym kościele 25 października, o godzinie 13:30.

10. Na stoliku prasowym przed Domkiem Loretańskim znajdziemy magazyn „Tak Rodzinie” oraz nowy numer tygodnika „Idziemy”.