1. Dzisiaj Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Korzystając z mediów katolickich  zdrowo odżywiamy nie tylko swój intelekt, ale też budujemy duchową wspólnotę z naszymi braćmi i siostrami w wierze.
  2. Wspólnie brońmy rodziny” pod takim hasłem dziś o godz. 12.00 z Placu Zamkowego do kościoła św. Krzyża wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny. Będzie to manifestacja afirmująca rodzinę, małżeństwo oraz wartości pro life. Zapraszamy w imieniu organizatora, którym jest Centrum Życia i Rodziny.
  3. Młodzież kończącą przygotowanie do sakramentu bierzmowania zapraszamy na ostatnie spotkania dzisiaj i za tydzień o godz. 19.00. Obecność obowiązkowa. Datę rozpoczęcia przygotowania dla kolejnej grupy kandydatów podamy w późniejszym terminie.
  4. W tym tygodniu we wtorek 22 września bezpośrednio po Mszy  św. wieczornej w kościele spotkanie rodziców dzieci I komunijnych.
  5. Wszystkich ministrantów oraz chłopców po I komunii św. z naszej parafii, którzy chcieliby zostać ministrantami, zapraszamy na zbiórkę w najbliższą sobotę 26 września o godz. 9.00 w kościele.
  6. W nowym numerze tygodnika Idziemy polecamy teksty: Kościół w mediach okiem o. Dariusza Kowalczyka oraz wywiad z ks. Jarosławem Gawrońskim, moderatorem Ruchu Światło-Życie w diecezji warszawsko-praskiej.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. + Beatę Więcławską. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu.