1. Z racji I niedzieli miesiąca dziś o godz. 16.00  spotkanie Kół Żywego Różańca. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o 17.30 nabożeństwo eucharystyczne.
  2. W kościołach naszej diecezji dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  3. We wtorek 8 września święto Narodzenia NMP.
  4. Za tydzień 13 września w Loretto odpust ku czci Matki Bożej Loretańskiej. Parafia katedralna organizuje na tę uroczystość pielgrzymkę autokarową. Koszt 35 zł. Bliższe informacje i zapisy pod nr telefonu podanym na tablicy ogłoszeń.
  5. Za tydzień 13 września w naszym kościele po Mszy wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  6. W przyszłą niedzielę z racji 13 dnia miesiąca kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się ono nie jak zwykle po Mszy wieczornej, ale wyjątkowo o godz. 17.00. Zapraszamy.
  7. Wspólnota Legionu Maryi organizuje pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. Wyjazd w sobotę 12 września z pod katedry św. Floriana o godz. 5.00 rano. Koszt pielgrzymki 60 zł. Zapisy pod numerem telefonu podanym na tablicy ogłoszeń.
  8. W związku z książką intencji mszalnych na przyszły rok w gazetce parafialnej znajdziemy kilka informacji. Prosimy o zapoznanie się z ich treścią.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. + Danutę Krebs. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu.