1. Witamy dziś w naszej parafii nowego wikariusza ks. Tadeusza Siewko. Ks. Tadeusz pochodzi z par. św. Łucji w Rembertowie. Ma 30 lat, jest magistrem historii Kościoła. Przez ostatnie 4 lata pracował w par. Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie. Otoczmy go życzliwością i modlitwą, aby szybko zaklimatyzował się wśród nas  i  swoimi talentami owocnie służył całej naszej wspólnocie.
  2. We wtorek 1 września przypada 81 rocznica wybuchu II wojny światowej. Ogarnijmy modlitwą wszystkich poległych i pomordowanych oraz ich rodziny. Włączmy także do swojego pacierza prośby o pokój dla Polski, Europy i świata.
  3. Wszystkim rozpoczynającym we wtorek nowy rok szkolny życzymy wielu łask Bożych oraz radości z odkrywania i rozwijania posiadanych talentów. Zachęcamy do spowiedzi w piątek 4 września, który jest I piątkiem miesiąca. Spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży od godz. 17.00.
  4. Od 1 września dostępna będzie książka intencji mszalnych na przyszły rok 2021. W środę po letniej przerwie kancelaria wznawia pracę  już w pełnym wymiarze godzin łącznie z dyżurami przedpołudniowymi.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi o stałych porach. Msza św. w Domku Loretańskim w sobotę o godz. 8.00. Po wakacyjnej przerwie wracamy do I –piątkowych wizyt u chorych z posługą sakramentalną. Ze względu na sytuację  epidemiczną prosimy naszych podopiecznych o wcześniejszy kontakt telefoniczny i potwierdzenie wizyty.
  6. Wspólnota Legionu Maryi organizuje pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich chętnych. Wyjazd 12 września z pod katedry św. Floriana o godz. 5.00 rano. Powrót w godzinach wieczornych. Koszt pielgrzymki 60 zł. Zapisy pod numerem telefonu podanym na tablicy ogłoszeń.
  7. W przyszłą niedzielę w kościołach naszej diecezji tradycyjna zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  8. W tygodnika Idziemy tematem wiodącym jest 40 rocznica powstania Solidarności. Znajdziemy tu jak zwykle także ciekawe informacje z życia Kościoła i świata.