1. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym w kancelarii parafialnej nie ma dyżurów przedpołudniowych, a jedynie dyżury popołudniowe i wieczorne.
  2. Na dzień jutrzejszy przypada święto św. Bartłomieja Apostoła. W środę obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Przy tej okazji pamiętajmy o wszystkich, którzy zdążają na Jasną Górę czy to pieszo czy w sposób duchowy.
  3. Wśród wakacyjnych lektur warto sięgnąć po tygodnik Idziemy. Kupując i czytając go wspieramy rozszerzanie się Dobrej Nowiny, a dobre ziarno słowa, które jest zasiewane z pewnością wyda obfity plon w przyszłości.
  4. Wszystkim przebywającym wakacjach i urlopach oraz planującym wjazdy życzymy udanego odpoczynku. Podczas wyjazdów nie rezygnujmy
    z niedzielnej Mszy Świętej, aby móc odpocząć w pełnym tego słowa znaczeniu.
  5. W dniu dzisiejszym żegnamy ks. Jarka, który przez ostatnie lata pracował w naszej wspólnocie parafialnej, a teraz jako diecezjalny moderator Ruchu Światło-Życie będzie pracował w Legionowie. Na jego miejsce skierowany został ks. Tadeusz Siewko, który z dniem 27 sierpnia obejmie obowiązki wikariusza. W przyszłą niedzielę serdecznie go powitamy. Księdzu Jarkowi życzymy błogosławieństwa Bożego w pracy duszpasterskiej i ludzkiej życzliwości.
  6. W tym tygodniu odeszli do wieczności: Jerzy Urban, Henryka Szopa, Andrzej Pawłowski, Genowefa Majchrzak oraz Tadeusz Wojnarowski.

+ Wieczny odpoczynek racz im dać Panie +