1. Na okres wakacyjny od 1 lipca do 31sierpnia zmienił się tryb pracy kancelarii parafialnej. Nie ma dyżurów przedpołudniowych, a jedynie dyżury popołudniowe i wieczorne.
  2. W lipcu i sierpniu będzie przerwa w comiesięcznych odwiedzinach chorych w naszej parafii. Powrócimy do tego w I piątek września. Oczywiście posługą sakramentalną służymy zawsze w sytuacjach zagrażających zdrowiu lub zdrowiu naszych parafian.
  3. W sobotę obchodzimy święto św. Benedykta, patrona Europy.
  4. Wśród wakacyjnych lektur warto sięgnąć po tygodnik Idziemy, który jest dobrym przewodnikiem po otaczającym nas świecie. Na stoliku prasowym znajdziemy także miesięcznik Tak rodzinie, którego wakacyjny, podwójny numer ma też z tego powodu wyższą cenę.
  5. Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy udanego odpoczynku, a solenizantom i solenizantkom tego tygodnia Bożego błogosławieństwa i opieki św. patronów. Podczas wyjazdów pamiętajmy
    o niedzielnej Mszy Świętej. aby odpoczywać w pełnym tego słowa znaczeniu.