1. Jutro uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie oraz działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej. Porządek Mszy św. jak w dni powszednie.
  2. We wtorek ostatnie nabożeństwo czerwcowe Wszystkim uczestnikom nabożeństw czerwcowych dziękujemy za wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem.
  3. Na okres wakacyjny od 1 lipca do 31sierpnia zmieni się tryb pracy kancelarii parafialnej. Nie będzie dyżurów przedpołudniowych, a jedynie dyżury popołudniowe i wieczorne.
  4. W piątek 3 lipca święto św. Tomasza Apostoła.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi o stałych porach.
  6. W lipcu i sierpniu będzie przerwa w comiesięcznych odwiedzinach chorych w naszej parafii. Powrócimy do tego w I piątek września. Oczywiście posługą sakramentalną służymy zawsze w sytuacjach zagrażających zdrowiu lub zdrowiu naszych parafian.
  7. Wśród wakacyjnych lektur warto sięgnąć po tygodnik Idziemy, który jest dobrym przewodnikiem po otaczającym nas świecie. Na stoliku prasowym znajdziemy także miesięcznik Tak rodzinie, którego wakacyjny, podwójny numer ma też z tego powodu wyższą cenę.
  8. Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy udanego odpoczynku, a solenizantom i solenizantkom tego tygodnia Bożego błogosławieństwa i opieki św. patronów. Podczas wyjazdów pamiętajmy o niedzielnej Mszy św. aby odpoczywać w pełnym tego słowa znaczeniu.