1.  Z racji I niedzieli miesiąca dziś o godz. 16.00  spotkanie Kół Żywego Różańca. O 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o 17.30 nabożeństwo eucharystyczne połączone z nabożeństwem czerwcowym.

2. W czwartek 11 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. jak w każdą niedzielę, z wyjątkiem Mszy o 12.30, której w Boże Ciało już nie będzie. Po Mszy o 11.00 wyruszy Procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy. Biorąc pod uwagę aktualną sytuację epidemiologiczną, zgodnie z zaleceniem Bp-a Romualda Kamińskiego procesja nie wyruszy na ulice Warszawy, ale wyjątkowo odbędzie się na terenie przykościelnym. W orszaku procesyjnym nie będą uczestniczyły dzieci. Dorosłych zapraszamy do włączenia się w procesję zgodnie z zasadą zachowania społecznego dystansu.  Szczególnie zapraszamy do tej części orszaku, która idzie na czele przed Najświętszym Sakramentem niosąc chorągwie, feretrony oraz pozostałe religijne znaki i emblematy. W ten sposób wyrażamy swoją wiarę i wdzięczność Panu Bogu za wielki dar Eucharystii. Po zakończonej procesji, aż do Mszy św. wieczornej   w kościele będzie wystawiony Najświętszy Sakrament do adoracji w formie prywatnej. Zachęcamy do nawiedzenia świątyni także w ramach popołudniowego spaceru.

3. W oktawie Bożego Ciała nabożeństwo czerwcowe po Mszy wieczornej będzie połączone z nieszporami o Najświętszym Sakramencie.

4. W sobotę 13 czerwca o godz. 16.00  będzie w naszym kościele niecodzienna uroczystość. Podczas dodatkowej Mszy Bp Romuald Kamiński  włączy do stanu wdów konsekrowanych naszą parafiankę panią Barbarę Kowalkowską.

5.  Najbliższa sobota to także 13 dzień miesiąca.  Po Mszy wieczornej zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.

6.  W minioną środę 3 czerwca stosownie do Statutu Stowarzyszenia „Diakonii Ruchu Światło-Życie” Bp Romuald Kamiński mianował naszego wikariusza ks. Jarosława Gawrońskiego moderatorem diecezjalnym Ruchu Światło-Życie na czteroletnią kadencję.

7.  Wszystkim solenizantkom i solenizantom tego tygodnia życzymy miłości bliskich, opieki świętych patronów,  zdrowia i Bożego błogosławieństwa.

8.  Za tydzień z racji 2 niedzieli miesiąca taca na inwestycje parafialne.

9.  Na stoliku prasowym  nowe numery tygodnika „Idziemy” i miesięcznika „Tak rodzinie”.