1. Komunikat bp-a Romualda Kamińskiego /do odczytania/.

2. Dziś o godz. 18.00 uroczysta Msza św. sprawowana przez bp-a Romualda Kamińskiego połączona będzie z odsłonięciem pamiątkowej tablicy poświeconej Romanowi Dmowskiemu. Ze względu na przepisy sanitarne i pierwszeństwo zajmowania miejsc w świątyni przez zaproszonych gości, naszych parafian, którzy planują udział w tej uroczystości prosimy o gotowość uczestniczenia we Mszy na zewnątrz kościoła. Nabożeństwo majowe o godz. 17.15.

3. Dzień Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny. Jutro wracamy do okresu zwykłego.

4. Jutro święto NMP Matki Kościoła, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, a w środę 3 czerwca 14 rocznica święceń kapłańskich ks. Jarka.

5. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które we wszystkie dni tygodnia będziemy odprawiać po Mszy o godz. 18.00.

6. Wszystkim dzieciom z okazji Dnia Dziecka życzymy, by otoczone mądrą miłością rodziców i dziadków wzrastały szczęśliwe, odkrywając i rozwijając otrzymane od Pana Boga talenty i zdolności.

7. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. o NSPJ i Niepokalanym sercu Maryi o stałych porach. W I piątek i I sobotę czerwca chcemy odwiedzić chorych z posługą sakramentalną, tak jak miało to miejsce przed wystąpieniem epidemii.

8. Za tydzień 7.06 Niedziela Trójcy Świętej. Z racji I niedzieli miesiąca o godz. 16.00  spotkanie Kół Żywego Różańca. O 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, i o 17.30 nabożeństwo eucharystyczne połączone z nabożeństwem czerwcowym.

9. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.

10. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej śp. Zofię Kisielewską. Pomódlmy się w jej intencji.