1. Dziś pod hasłem „Misterium Słowa, które stało się Chlebem życia” obchodzimy Niedzielę Biblijną i rozpoczynamy XII Tydzień Biblijny. To dla nas zaproszenie byśmy odkrywali znane i nieznane jeszcze smaki słowa Bożego i karmiąc się nim zyskiwali radość życia. Ze stolika przy wyjściu z kościoła możemy zabrać fragmenty Słowa Bożego przygotowane przez Oazę Dorosłych.

2. Dziś z naszego kościoła będzie transmitowana Msza św. o godz. 11.00, 12.30 i 18.00. O godz. 8.30 Msza św. imieninowa w intencji ks. Jarka.

3. Zgodnie z obowiązującymi od 20 kwietnia ustaleniami w naszym kościele może uczestniczyć w liturgii maksymalnie 40 osób. Prosimy o stosowanie się do pozostałych przepisów sanitarnych i zachowanie bezpiecznej odległości.

4. W piątek 1 maja początek miesiąca poświęconego Matce Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które w naszym kościele odprawiane są w niedziele i święta o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej /ok godz. 18.30/. Ze względu na świąteczny charakter dnia Biskup Diecezji udziela wiernym dyspensy od postu w piątek 1 maja. Jest to także I  piątek miesiąca, ale ze względów bezpieczeństwa rezygnujemy z odwiedzin chorych z Komunią św. Służymy posługą duszpasterską tylko w przypadku zagrożenia życia i niebezpieczeństwa śmierci.

5. Ze względu na pierszeństwo niedzieli wielkanocnej wobec innych uroczystości Uroczystość NMP Królowej Polski obchodzoną 3 maja – za zgodą Stolicy Apostolskiej – będziemy celebrować w sobotę 2 maja. Msze św. o NMP Królowej Polski w sobotę 2 maja o godz. 7.00, 8.00, 10.00 i 18.00.

6. W przyszłą niedzielę 3 maja o godz. 17.30 zamiast nabożeństwa I niedzieli miesiąca zapraszamy na nabożeństwo majowe.

7. W związku z trwającą epidemią w tym roku nie odbędzie się uroczystość rocznicy I komunii św. dla dzieci klas IV.

8. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za ofiary składane na potrzeby naszej parafii w formie wpłat na konto parafialne oraz przekazywane w inny sposób niż niedzielna składka na tacę.

9. Zachęcamy do lektury nowego numeru tygodnika Idziemy oraz miesięcznika „Tak rodzinie”.