1.  Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Jutro rozpoczyna się okres zwykły.

2.  W poniedziałek, wtorek i środę 13,14 i 15 stycznia po Mszy wieczornej, czyli o godz. 18.40 zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania na prowadzone przez młodzież rekolekcje będące ważnym wydarzeniem na początku przygotowania do sakramentu bierzmowania.

3. W sobotę 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień modlitwy o jedność chrześcijan. W tym roku obchodzony będzie pod hasłem „Życzliwymi bądźmy”.

4.  Za tydzień 19 stycznia na Mszy św. o godz. 12.30 będziemy obchodzili jubileusze małżeńskie. Małżeństwa, które w 2020 roku będą obchodzić okrągłe rocznice życia małżeńskiego chcemy specjalnie uhonorować i pobłogosławić. Pary jubilatów, które chcą wziąć udział w tej uroczystości prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

5.  W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 zapraszamy na wspólne kolędowanie z udziałem scholi oraz spotkanie opłatkowe scholi i służby liturgicznej.

6.  Za dwa tygodnie w niedzielę 26 stycznia po Mszy św. o godz. 12.30 w naszym kościele odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu chóru z Zielonki. Zapraszamy.

7.  Z racji II niedzieli miesiąca dzisiejsza taca jest przeznaczona na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za złożone ofiary.

8. Dziękujemy rodzinom, które już przyjęły nas w czasie kolędy. Nowych mieszkańców oraz tych, u których dotychczas nie było wizyty, a którzy w swoim mieszkaniu chcą przyjąć Boże błogosławieństwo prosimy o osobiste zgłoszenia. Dziękujemy za ofiary składane w czasie kolędy, które będą przeznaczone na spłatę pożyczki oraz inwestycje w pompy ciepła i fotowoltanikę.