1.  Dzisiaj po Mszy o godz. 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.                             

2. W niedzielę 19 stycznia na Mszy św. o godz. 12.30 będziemy obchodzili jubileusze małżeńskie. Małżeństwa, które w 2020 roku będą obchodzić okrągłe rocznice 5, 10, 15, 20, 25 i więcej lat życia małżeńskiego chcemy specjalnie uhonorować i pobłogosławić. Pary jubilatów, które chcą wziąć udział w tej uroczystości prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

3. Serdecznie dziękujemy wszystkim, który ofiarowali słodycze dla dzieci oraz tym, którzy z tych darów przygotowali świąteczne paczki.

4. W sklepiku można zaopatrywać się w opłatki na stół wigilijny. Składane przy tej okazji ofiary będą przeznaczone na renowację kościoła. Do nabycia także świece Caritas i bardzo ciekawy kalendarz na rok 2020. Wydany w formie książkowej multimedialny Rycerski Kalendarz Patriotyczny „Polskie zadziwienia” to przewodnik po historii i kulturze polskiej. Polecany dla ludzi ciekawych świata może być dobrym prezentem gwiazdkowym.

5. Dziękujemy za ofiary złożone na inwestycje parafialne oraz na pomoc materialną dla Kościoła na Wschodzie.

6. W czwartek 19 XII przypada dzień imienin ks. Kanclerza Dariusza. Msza św. w intencji solenizanta o godz. 18.00.

7. W tym miesiącu są jeszcze wolne intencje na poranne Msze św. Pamiętajmy o obietnicy Zbawiciela: Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią.

8. Dziękujemy rodzinom, które już przyjęły nas w czasie kolędy. Nowych mieszkańców oraz tych, u których dotychczas nie było wizyty, a którzy w swoim mieszkaniu chcą przyjąć Boże błogosławieństwo prosimy o osobiste zgłoszenia. W czasie trwania kolędy kancelaria będzie pracować tylko do godz. 17.30.  Dyżurów wieczornych nie będzie. Ofiary, które składamy w czasie kolędy będą przeznaczone na spłatę pożyczki oraz planowane na przyszły rok inwestycje w pompy ciepła i fotowoltaikę.