1. Razem z całym Kościołem obchodzimy dziś Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień misyjny. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na misje.

2. We wszystkich parafiach w Polsce dzisiaj niedziela dominicantes i comunicantes tzn. liczenia wiernych obecnych w kościele i przystępujących do komunii św. W związku z tym prosimy po Mszy św. nieco wolniej opuszczać mury świątyni, byśmy mogli się dobrze  policzyć.

3. Wspólnota Oazy Dorosłych zaprasza w poniedziałek po Mszy wieczornej na adorację Najświętszego Sakramentu.

4. We wtorek 22 października liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Na każdej Mszy św. adoracja relikwii św. Jana Pawła II.

5. W środę po południu od 16.00 do 17.30 i w czwartek wieczorem od 19.00 do 20.00 kancelaria będzie nieczynna. Pozostałe dyżury bez zmian.

6. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Można już zapisywać swoich bliskich zmarłych na wypominki. Modlitwa za zmarłych to jeden ze sposobów wyrażania wdzięczności wobec bliskich oraz uczynek miłosierdzia względem duszy.                                     Procesje żałobne z modlitwą za zmarłych: 1 XI po Mszy wieczornej oraz 2 XI rano po Mszy o 9.00 i wieczorem po Mszy o 18.00.

7.  W przyszłą niedzielę po Mszy wieczornej zapraszamy młodzież z ostatnich klas szkoły podstawowej i starszych na spotkanie oazowe.

8. Polecamy lekturę tygodnika Idziemy, w którym znajdziemy zdrowy pokarm dla          naszego intelektu i wiary.