1. Pod hasłem „Wstańcie chodźmy” przeżywamy dziś XIX Dzień Papieski. Tak jak w minionych latach możemy materialnie wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2. Z racji 13 dnia miesiąca o godz. 17.00 zapraszamy na ostatnie już w tym roku nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową. Intencje do modlitwy różańcowej możemy składać do puszki przy kaplicy św. Antoniego.

3. We wtorek 15 października o godz. 18.00 Biskup Marek Solarczyk udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Z tego względu różaniec będzie nie jak zwykle o 17.15, ale rano po Mszy św. o godz. 8.00.

4. Dziękujemy za ofiary złożone na inwestycje parafialne. Za tydzień taca na misje.

5. W piątek 18.10 święto św. Łukasza Ewangelisty i jednocześnie dzień imienin naszego księdza Łukasza. Msza św. w jego intencji  o godz. 18.00.

6. Wspólnota Oazy Dorosłych zaprasza na Mszę św. z okazji Jubileuszu 15-lecia istnienia w najbliższą sobotę 19. o godz. 16.00. Zapraszamy szczególnie te osoby, które kiedyś w tej wspólnocie kształtowały swoją wiarę.

7. Również w sobotę od godz. 15.00 młodzi ze wspólnoty Przymierze Miłosierdzia odwiedzą nasze mieszkania, by wspólnie się pomodlić, porozmawiać i spotkać. Przyjmijmy gości pukających do naszych drzwi, byśmy w ten sposób doświadczyli obecności Jezusa.

8. W przyszłą niedzielę po Mszy wieczornej zapraszamy młodzież z ostatnich klas szkoły podstawowej i starszych na spotkanie oazowe.

9. Można już zapisywać swoich bliskich zmarłych na wypominki. Pamiętajmy, że modlitwa za zmarłych to wyraz wdzięczności wobec bliskich oraz uczynek miłosierdzia względem duszy.

10. Polecamy lekturę tygodnika Idziemy, w którym znajdziemy zdrowy pokarm dla naszego intelektu i wiary.

11. Wszystkim nauczycielom i pedagogom w przededniu ich święta życzymy zawodowej satysfakcji oraz właściwego uznania dla wykonywanej przez nich pracy.

12. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Jerzego Złockiego. Polećmy go Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie.