1. Dziś o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania, którzy kończą swoje przygotowanie. Sakramentu bierzmowania udzieli naszej młodzieży biskup Marek Solarczyk 15 października 2019 r. o godz. 18.00. Data rozpoczęcia przygotowania dla nowej grupy zostanie podana w późniejszym terminie.

2. Z racji II niedzieli miesiąca taca na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za składane ofiary. Na początku października przedstawimy plany naszych działań gospodarczych i inwestycji na najbliższe miesiące.

3. W każdy piątek o godz. 17.45 koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. Najbliższy piątek to 13 dzień miesiąca. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową. Intencje do modlitwy różańcowej możemy składać do puszki przy kaplicy św. Antoniego.

5. W sobotę 14 września święto Podwyższenia Krzyża świętego. W łączności z inicjatywą „ Polska pod krzyżem” w tym dniu o godz. 17.30 wspólny różaniec /część bolesna/, o 18.00 Msza św. i po niej Droga Krzyżowa na zewnątrz kościoła, modlitwa przy krzyżu misyjnym oraz Apel Jasnogórski. Serdecznie zapraszamy.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie przyborów szkolnych.

7. Za tydzień 15 września przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. W tym dniu po Mszach Świętych będzie prowadzona przed kościołem kwesta na rzecz Radia Warszawa – naszej diecezjalnej stacji radiowej, która nadaje na częstotliwości 106,2 FM. Zebrane środki zostaną przeznaczone na modernizację newsroomu, czyli miejsca w którym opracowuje się codzienne informacje, czytane potem na antenie. Taca za tydzień na Seminarium Duchowne.

8. Ks. Jacek Pielak misjonarz z Sierra Leone składa serdeczne podziękowania wszystkim naszym parafianom za modlitwę, miłe słowa i wszelkie okazane dobro oraz za ofiary zebrane na rzecz misji w wysokości 6415 zł, 50 dolarów i 20 euro. Pozdrawia nas wszystkich i zapewnia o modlitwie. W każdą środę w parafii w Sierra Leone sprawowana jest Msza św. w intencji wszystkich dobrodziejów i ofiarodawców misji prowadzonej w Afryce przez naszą diecezję.

9. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Andrzeja Geislera. Polećmy go Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie.