1. Dziś 80 rocznica wybuchu II wojny światowej. Ogarnijmy modlitwą wszystkich poległych i pomordowanych oraz ich rodziny. Włączmy także do swojego pacierza prośby o pokój dla Polski, Europy i świata.

2. Z racji I niedzieli miesiąca  o godz. 16.00  spotkanie Kół Żywego Różańca. O 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o 17.30 nabożeństwo eucharystyczne.

3. Dzisiaj w naszej diecezji przed kościołami zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

4. Od jutra po letniej przerwie kancelaria parafialna będzie już czynna także przed południem od godz. 10.00 do 11.00.                                                                                              

5. Wszystkim rozpoczynającym nowy rok szkolny życzymy wielu łask Bożych oraz radości z rozwijania swoich talentów. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w piątek 6 września o godz. 18.00. Spowiedź dla dzieci i młodzieży od godz. 17.00.

6. Od najbliższego piątku zmieniamy godzinę odmawiania koronki do Miłosierdzia Bożego. Teraz będziemy ją odmawiać przed Mszą wieczorną o godz. 17.45.

7. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi o stałych porach. Msza św. w Domku Loretańskim w sobotę o godz. 8.00.

8. W sobotę 7 września liturgiczne wspomnienie bł. Ignacego Kłopotowskiego.

9. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 pierwsze po wakacjach spotkanie kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

10. Za  tydzień z racji II niedzieli miesiąca taca na inwestycje parafialne.

11. Sanktuarium w Loretto zaprasza na uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Loretańskiej która odbędzie się w niedzielę 8 września. Szczegóły na plakacie.                    

12. Wspólnota Legionu Maryi 14 września 2019 r. organizuje pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. Wyjazd z pod katedry św. Floriana o godz. 5.00 rano. Koszt pielgrzymki 60 zł. Zapisy pod nr telefonu 516-170-192.                                                                                                                                      

13. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Walerię Duranc. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie.