1. Dziś II niedziela miesiąca – taca przeznaczona na nasze parafialne inwestycje. Bóg zapłać za złożone ofiary.
2. We wtorek 13 dzień miesiąca. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową. Intencje do modlitwy różańcowej możemy składać do puszki przy kaplicy św. Antoniego.
3. W czwartek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP i Święto Matki Bożej Zwycięskiej – Patronki Diecezji Warszawsko-Praskiej.  Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego. Na zakończenie każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Zachęcamy także do udziału w uroczystościach związanych z „cudem nad Wisłą”, czyli Bitwą Warszawską 1920 roku, które odbędą się na Kamionku, w Ossowie i Radzyminie. Wierni, którzy w tym dniu nawiedzą konkatedrę na Kamionku i tam pobożnie odmówią Ojcze nasz i Wierzę w Boga mogą zyskać odpust zupełny.
4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. Jacka Pielaka, kapłana naszej diecezji i misjonarza od kilku lat pracującego w Sierra Leone, w zachodniej Afryce.
5. Biskup Romuald Kamiński prosi o modlitwę w intencji powołań kapłańskich, zakonnych oraz do życia konsekrowanego. Włączmy tę naszą wspólną intencję także do swoich pacierzy.
6. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich pielgrzymach z naszej parafii, wędrujących na Jasna Górę, a szczególnie o ks. Jarku i całej grupie fioletowej. Wspierajmy ich duchowo w czasie pątniczego trudu.
7. Wspólnota Legionu Maryi w święto Podwyższenia Krzyża Świętego 14 września 2019 r. organizuje pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich chętnych. Wyjazd z pod katedry św. Floriana o godz. 5.00 rano. Koszt pielgrzymki 60 zł. Zapisy pod nr telefonu 516-170-192.
8. W nowym numerze tygodnika Idziemy znajdziemy ciekawe informacje z życia Kościoła i świata, oraz komentarze do bieżących wydarzeń.
9. Wszystkim naszym parafianom i gościom pracującym i odpoczywającym w Warszawie życzymy miłej, udanej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.