1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o 17.30 nabożeństwo eucharystyczne.

2. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich pielgrzymach z naszej parafii, którzy niebawem wyruszą na Jasna Górę, a szczególnie o ks. Jarkui całej grupie fioletowej. Wspierajmy ich duchowo w czasie pątniczego trudu.

3. We wtorek 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.

4.  W czwartek 8 sierpnia przypada 104 rocznica wyjścia wojsk rosyjskich z Pragi. Przypomina o tym tablica umieszczona na cokole figury Matki Bożej Królowej naszego Narodu. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną ku czci Matki Bożej Zwycięskiej o godz. 18.00. Pamiętajmy o tej rocznicy także w osobistej modlitwie.

5. W piątek 9 sierpnia święto św. Teresy Benedykty od Krzyża patronki Europy.

6. Biskup Romuald Kamiński prosi o modlitwę w intencji powołań kapłańskich, zakonnych oraz do życia konsekrowanego. Włączmy tę naszą wspólną intencję także do swoich pacierzy.

7. Za tydzień II niedziela miesiąca – ofiary składane na tacę będą przeznaczone na parafialne inwestycje.

8. Od 1 września będzie dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok 2020.

9. Wspólnota Legionu Maryi w święto Podwyższenia Krzyża Świętego 14września 2019 r. organizuje pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich chętnych. Wyjazd z pod katedry św. Floriana. 5.00 rano. Koszt pielgrzymki 60 zł. Zapisy pod nr telefonu 516-170-192.

10. W nowym numerze tygodnika Idziemy znajdziemy ciekawe informacje życia Kościoła i świata, oraz komentarze do bieżących wydarzeń.

11. Wszystkim naszym parafianom i gościom pracującym i odpoczywającym w Warszawie życzymy miłej, udanej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.