1. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, które zostaną przeznaczone na różne inwestycje parafialne.

2. Od przyszłej niedzieli przez kilka tygodni w pracy duszpasterskiej w naszej parafii będzie pomagał ks. Sylwester Bryska – tegoroczny neoprezbiter. Przyjmijmy go życzliwie i otoczmy modlitwą, aby czuł się u nas jak w domu i by jego posługa była owocna dla naszej wspólnoty parafialnej.

3.  Za tydzień, w niedzielę 21 lipca z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców, na każdej Mszy Św. będzie specjalne błogosławieństwo dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Gdyby ktoś chciał indywidualnie poświęcić swoje auto, motocykl, skuter, rower lub hulajnogę, zapraszamy w tygodniu po Mszy św. na parking przy plebanii.

4. Zbliża się czas pielgrzymek na Jasną Górę. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania w grupie fioletowej WAPM  – informacje u ks. Jarka.

5. Wśród wakacyjnych lektur warto sięgnąć po tygodnik Idziemy.  Na stoliku prasowym znajdziemy też podwójny, letni numer magazynu katolickiego Tak rodzinie. Bardzo ciekawa forma graficzna i różnorodność tematów gwarantują, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Magazyn świetnie nadaje się też do zabrania na czas podróży.

6. Wszystkim przebywającym wakacjach i urlopach oraz planującym wjazdy życzymy udanego odpoczynku. Podczas wyjazdów nie rezygnujmy z niedzielnej Mszy św. aby odpoczywać w pełnym tego słowa znaczeniu.