1. Z racji I niedzieli miesiąca  o godz. 16.00  spotkanie Kół Żywego Różańca.O 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o 17.30 nabożeństwo eucharystyczne.

2. W czwartek 11 lipca święto św. Benedykta patrona Europy. W tym dniu także ewangelizatorzy katolickiej wspólnoty Przymierze Miłosierdzia odwiedzą nasze mieszkania, aby się z nami pomodlić, podzielić radością Ewangelii, porozmawiać. Przyjmijmy ich w duchu chrześcijańskiej gościnności.

3. W sobotę 13 lipca zapraszamy po Mszy wieczornej na kolejne nabożeństwo fatimskie.

4. Siostry Benedyktynki, które gościły w naszej parafii dwa tygodnie temu serdecznie dziękują za okazaną życzliwość i zapewniają o modlitwie w podanych przez parafian intencjach. Dziękują także za materialne wsparcie, które otrzymały w kwocie 9646, 44 PLN.

5. W przyszłą niedzielę z racji II niedzieli miesiąca taca na inwestycje parafialne.

6. Zbliża się czas pielgrzymek na Jasną Górę. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania w grupie fioletowej WAPM  – informacje u ks. Jarka.

7. Wśród wakacyjnych lektur warto sięgnąć po tygodnik Idziemy, który jest dobrym przewodnikiem po otaczającym nas świecie.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Andrzeja Szydło. Polećmy go Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie.