1.   Dziś w naszej parafii możemy wesprzeć mieszkanki Domu Samotnych Matek z Dziećmi z ulicy Skierdowskiej 2 w Warszawie, które jak co roku nas odwiedzają. W naszej diecezji po Mszach św. jest także zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.

2. W poniedziałek po Mszy wieczornej oaza dorosłych zaprasza na prowadzoną adorację Najświętszego Sakramentu.

3. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego. O wiele lepiej odpoczywa się w stanie łaski uświęcającej, którą możemy odzyskać przez dobrą spowiedź. Po Mszy św. spotkanie dla ministrantów, bielanek i scholi podsumowujące roczną formację. Serdecznie zapraszamy.

4. W czwartek 20 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.   Msze św. jak w każdą niedzielę, z wyjątkiem Mszy o 12.30, której w Boże Ciało już nie będzie. Słowo Boże będzie głosił ks. Jacek Krzemień ze wspólnoty Chleb ŻyciaPo Mszy o 11.00 wyruszy Procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy. Trasa jak w zeszłym roku tzn. ul. Ratuszową, Inżynierską, 11- go Listopada i Targową. Towarzyszenie Jezusowi w Najświętszym Sakramencie to dla nas wielki zaszczyt. Ministrantów, bielanki, dzieci I komunijne, wszystkie wspólnoty parafialne, parafian i gości serdecznie  zapraszamy. Prosimy i zachęcamy, aby czynnie włączyć się w organizację orszaku procesyjnego, by w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność za wielki dar Eucharystii i łaskę wiary. Po południu nie będzie już nabożeństwa czerwcowego, bo odprawimy je w czasie procesji.  W oktawie Bożego Ciała nabożeństwo czerwcowe po Mszy wieczornej będzie połączone z nieszporami o Najświętszym Sakramencie.

5. Żołnierze Chrystusa działający przy Bazylice NSPJ na ul. Kawęczyńskiej zapraszają w najbliższą sobotę 22 czerwca do Częstochowy na modlitewne oblężenie Jasnej Góry. Szczegóły na plakacie.

6. W przyszłą niedzielę 23 czerwca świadectwem swojej pracy i powołania będą dzielić się z nami siostry Benedyktynki z Drohiczyna,.  Po Mszach św. my będziemy mogli wesprzeć dzieło odbudowy wschodniego skrzydła  ich klasztoru.

7.  W tygodniku Idziemy na szczególną uwagę zasługują teksty o. Jacka Salija Pokarm na życie wieczne oraz wywiad z socjologiem Michałem Łuczewskim Pusta ściana.