1.     W Dniu Matki wszystkim mamom życzymy dużo miłości i wdzięczności od dzieci oraz wielu powodów do dumy z ich dobrego i pięknego życia. Nasze zmarłe mamy otaczamy serdeczną modlitwą.                                                                                            

2.     Siostry Benedyktynki z Drohiczyna, które miały dziś nas odwiedzić przyjadą w innym terminie. Złożą nam wizytę za miesiąc – 23 czerwca.

3.     Dziś w naszej parafii na Mszy św. o godz. 11.00 rocznica I Komunii Świętej. Otoczmy modlitwą dzieci i ich rodziny, aby Chrystus Eucharystyczny kształtował ich wiarę i codzienne życie,

4.     W piątek 31 maja święto Nawiedzenia NMP. Tego dnia rozpoczniemy też  nowennę do Ducha Świętego.

5.     W sobotę 1 czerwca z racji I soboty miesiąca o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Tego dnia 9 diakonów naszej diecezji w katedrze św. Floriana na Mszy św. o godz. 10.00 otrzyma świecenia kapłańskie. Wspierajmy neoprezbiterów na początku ich kapłańskiej posługi także swoją osobistą modlitwą.

6.     Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę w czasie nabożeństw majowych. Od najbliższej soboty zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które we wszystkie dni tygodnia łącznie z niedzielą będziemy odprawiać po Mszy o godz. 18.00.

7.     Zapraszamy na wspólny różaniec w Domku Loretańskim codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 8.00 oraz na koronkę do Miłosierdzia Bożego w każdy piątek o godz. 17.00.

8.     W przyszłą, pierwszą  niedzielę czerwca Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i jednocześnie Święto Dziękczynienia.  Tego dnia w naszej metropolii warszawskiej odbywa się zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

9.     Na stoliku przed Domkiem Loretańskim nowy numer tygodnika Idziemy i gazetka parafialna Weź Ewangelię do domu.