MBLoretańska

1.     W tym tygodniu otrzymaliśmy od pana Marcina Żukowskiego list o następującej treści: Chciałbym podziękować Księdzu Proboszczowi oraz Parafianom za okazane wsparcie w walce przeciwko mojej chorobie. Dziękuję, że zakupiliście Państwo książki i wspomogliście w ten sposób zakup potrzebnych mi leków. Wierzę, że wiele z tych pozycji okaże się dla Państwa niezwykle interesujących. Obiecuję modlitwę oraz składam serdeczne Bóg zapłać za Waszą pomoc.                                                     

2.     Na pamiątkę wczorajszej uroczystości I Komunii św. rodzice dzieci I komunijnych ofiarowali parafii dwa świeczniki procesyjne. Serdecznie dziękujemy za ten dar ołtarza. W ramach  „Białego Tygodnia ”zapraszamy do udziału we Mszy wieczornej i nabożeństwie majowym.

3.    W środę 22.05 w godzinach przedpołudniowych kancelaria będzie nieczynna. Pozostałe dyżury bez zmian.                                                                    

4.     W piątek liturgiczne wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

5.     W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 uroczystość rocznicy I komunii św. Osoby nie mające w tej grupie swoich bliskich prosimy o wybór innej godziny Mszy św. niż godz. 11.00, tak, aby świętujący mogli być blisko ołtarza. Spowiedź dla rodziców i dzieci przed rocznicą w piątek 24 maja od godz. 16.00.                                                           

6.     Za tydzień także 26 maja w naszej parafii będziemy gościć ss. Benedyktynki z Drohiczyna. Po Mszach św. będziemy mogli wesprzeć odbudowę wschodniego skrzydła  klasztoru mniszek Benedyktynek, które codziennie wspierają nas swoją modlitwą.

7.     Dziękujemy za złożone na tacę ofiary przeznaczone na inwestycje parafialne.

8.    W tygodniku Idziemy polecamy lekturę artykułów Czyja tęcza ?  oraz Moc w słabości. Na stoliku prasowym przed Domkiem Loretańskim jest też kolejny numer naszej gazetki Weź Ewangelię do domu.