1.  Dziś w naszej parafii gościmy pana Marcina Żukowskiego, animatora wielu wydarzeń religijnych. Od 10 roku życia zmaga się on z guzem mózgu, ale aktywnie działa w Kościele. Organizuje spotkania, współprowadzi  rekolekcje. Zajmuje się również sprzedażą książek o tematyce religijnej. Nabywając książki, które będzie rozprowadzał przed kościołem będziemy mogli pomóc w jego dalszym kosztownym leczeniu.

2. Dziś po Mszy wieczornej spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.

3. W poniedziałek 13 maja po Mszy wieczornej zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie.

4. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i do życia konsekrowanego. Dołączmy te intencje do naszych osobistych pacierzy.

5.  We wtorek święto św. Macieja apostoła, a w czwartek 16 maja uroczystość św. Andrzeja Boboli patrona Polski i metropolii warszawskiej. Msze św. o 7.00, 8.00 i 18.00. Nabożeństwo majowe po Mszy wieczornej.

6.  W sobotę 18 maja o godz. 11.00 w naszej parafii uroczystość I Komunii św. Spowiedź dla dzieci i rodziców w piątek po nabożeństwie majowym.

7.  Dziękujemy za ofiary złożone dziś na potrzeby Seminarium Duchownego. Za tydzień taca na inwestycje parafialne.

8. W nowym numerze tygodnika Idziemy możemy przeczytać miedzy innymi o Aniele miłosierdzia nad Wilnem, o cudach dzieci z Fatimy i pielgrzymce papieskiej do Bułgarii i Macedonii.

9. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które w naszym kościele odprawiane są w niedziele i święta o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

10.  W ramach dzieła weź Ewangelię do domu przedstawiciele wspólnoty oazowej po Mszy św. przed kościołem będą rozdawać karteczki z fragmentami Pisma św.

11.  W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii św. Mirosławę Demby. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu.