1.     Dziś z racji I niedzieli miesiąca  dziś o godz. 16.00  spotkanie Kół Żywego Różańca. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o 17.30 nabożeństwo majowe. 

2.     W poniedziałek 06.05. po mszy wieczornej wspólnota oazy dorosłych zaprasza na prowadzoną adorację Najświętszego Sakramentu.

3.     W środę 8 maja uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, a w sobotę 11 maja uroczystość NMP Łaskawej, głównej patronki stolicy. Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.

4.     W najbliższy czwartek 9 maja ewangelizatorzy Przymierza Miłosierdzia odwiedzą nasze mieszkania, aby ucieszyć się wspólnie Zmartwychwstaniem Jezusa i podzielić Jego żywą obecnością, która każdemu z nas niesie nowe życie. Młodzi ze wspólnoty nie prowadzą żadnej zbiórki pieniędzy, chcą razem z nami pomodlić się i porozmawiać. Przyjmijmy ich w duchu otwartości chrześcijańskiej.

5.     Również w czwartek 9.05 o godz. 19.00 zapraszamy na próbę scholi utalentowanych muzycznie dorosłych i młodzież, którzy chcieliby służyć Panu Bogu śpiewem.

6.     W przyszłą niedzielę (12.05) po Mszy wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania.

7.     Za tydzień taca na Seminarium Duchowne, a za dwa tygodnie na inwestycje parafialne.

8.     Za tydzień też gościć będziemy Marcina Żukowskiego, animatora wielu wydarzeń religijnych. Od 10 roku życia zmaga się on z guzem mózgu, ale aktywnie działa w Kościele. Organizuje spotkania, współprowadzi  rekolekcje. Zajmuje się również sprzedażą książek o tematyce religijnej. Nabywając książki, które będzie rozprowadzał przed kościołem będziemy mogli pomóc w jego dalszym kosztownym leczeniu.

9.     Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które w naszym kościele odprawiane są w niedziele i święta o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.