1.     Dziś po Mszy wieczornej obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania.

2.     Niedziela Palmowa rozpoczyna w Kościele Wielki Tydzień. Możliwość spowiedzi w najbliższych dniach jeszcze w poniedziałek, wtorek i środę. Potem takiej możliwości spowiedzi już nie będzie. Sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać do środy włącznie. W czwartek i piątek kancelaria parafialna będzie nieczynna.

3.     W czwartek rozpoczyna się Święte Triduum Paschalne – najważniejszy okres liturgiczny w całym roku. Nie będzie przez te trzy dni Mszy porannych, tylko uroczyste nabożeństwa wieczorne. Wielki Czwartek   godz.  18.00  Msza Wieczerzy Pańskiej  Wielki Piątek godz. 18.00 Liturgia Męki Pańskiej Wielka Sobota     godz.  20.00  Wigilia Paschalna

W Wielki Piątek obowiązuje nas post ścisły. To przykazanie dotyczy osób zdrowych, w wieku od 18 do 60 lat.

4.    W piątek i sobotę zapraszamy na wspólną poranną modlitwę – jutrznię o godz. 8.00.

5.    W Wielką Sobotę tradycyjne święcenie pokarmów na stół wielkanocny. Pokarmy będziemy świecić w godzinach od 9.00 do 16.00. U ministrantów w tym czasie będzie można zaopatrzyć się w wodę święconą.

6.    W Niedzielę Zmartwychwstania Msza św. procesją rezurekcyjną pod przewodnictwem biskupa Romualda Kamińskiego o godz. 6.00. Pozostałe Msze św. począwszy od godz. 8.30 według porządku niedzielnego / nie będzie tylko Mszy św. o godz. 7.00 /.

7.    Dziękujemy za ofiary złożone na kwiaty do grobu Pana Jezusa. Można jeszcze je składać do skarbonki przed Domkiem Loretańskim.

8.    W niedzielę 28 kwietnia czekają nas na Pradze uroczystości związane ze stuleciem nadania tytułu Honorowego Obywatela Warszawy gen. Józefowi Hallerowi – Współtwórcy Niepodległej. Uroczystość rozpocznie się w naszej parafii Mszą św.  o godz. 11.00. Ciąg dalszy na Placu Hallera i w Urzędzie Dzielnicy Praga-Północ. Dokładny program i przebieg tej uroczystości przekażą organizatorzy.

9.    W Niedzielę Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje zgłaszamy w zakrystii i kancelarii.

10.  Nowy numer Tygodnika Idziemy znajdziemy na stoliku przed Domkiem Loretańskim.