MBLoretańska

1.     Zapraszamy do naszego kościoła na wielkopostne nabożeństwa pasyjne. Gorzkie żale w  niedziele o godz. 17.15. Droga krzyżowa w piątki o godz. 17.1 z udziałem dzieci / oraz o godz. 18.30 /dla starszych /. Jałmużnę wielkopostną możemy składać do skarbonki przy kaplicy św. Antoniego.

2.     Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na renowację obrazu św. Antoniego. Bóg zapłać za złożone ofiary.

3.     Polska Federacja Ruchów Obrony Życia i Fundacja św. Benedykta zapraszają na Narodowy Marsz Życia, który  odbędzie się dzisiaj w Warszawie. Po Mszy św. w kościele św. Anny początek Marszu o godz. 13.30 na Placu Zamkowym, a następnie przemarsz na Plac Trzech Krzyży.

4.     W poniedziałek 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskie Msze św. wg zwykłego porządku.

5.     We wtorek 26 marca po Mszy wieczornej, o godz. 18.30 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

6.     Za tydzień 31 marca rozpoczniemy parafialne rekolekcje wielkopostne, które będą trwały przez cztery dni do środy 3 kwietnia. Poprowadzi je o. Marcin Kowalewski, klaretyn. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi o godz. 10.00, 18.00 i 19.30. Serdecznie zapraszamy. 

7.      Ze względu na odbywające się w tym samym czasie rekolekcje dla młodzieży 1-go, 2-go i 3-go kwietnia nie będzie Mszy św. o godz. 8.00. Msza św. o godz. 7.00 będzie bez nauki rekolekcyjnej. W tych dniach kancelaria parafialna będzie nieczynna.

8.    W tygodniku Idziemy polecamy artykuły: Kto jest bez winy ? ks. Henryka Zielińskiego, oraz Śpiew, wiara i rodzina o Krystynie Szostek-Radkowej, legendzie polskiej muzyki operowej.