1.     Zapraszamy do naszego kościoła na wielkopostne nabożeństwa pasyjne. Gorzkie żale w każdą  niedzielę o godz. 17.15. Droga krzyżowa w każdy piątek o 18.30 dla dorosłych oraz o 17.15 z udziałem dzieci. Jałmużnę wielkopostną możemy składać do skarbonki przy kaplicy św. Antoniego.

2.   Dzisiaj w naszej diecezji po Mszach św. zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad gentes.

3.   We wtorek 19 marca Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze św. wg zwykłego porządku. Wszystkim solenizantom i solenizantkom życzymy Bożego błogosławieństwa, miłości od bliskich i opieki św. Patrona.

4.   Uczniów i uczennice ze SP nr 258 zapraszamy w tym tygodniu na szkolne rekolekcje w środę, czwartek i piątek 20, 21 i 22 marca. Klasy 0-III na godz. 10.30, klasy IV-V na godz. 11.45, a klasy VI-VIII na godz. 13.00. Rekolekcje będzie prowadził ks. Łukasz Lach wraz
z osobami towarzyszącymi.

5.   Wielkopostne rekolekcje parafialne rozpoczniemy w tym roku za dwa tygodnie 31 marca i będą trwały przez cztery dni do środy 3 kwietnia. Poprowadzi je o. Marcin Kowalewski, klaretyn. W tym samym czasie będą też szkolne rekolekcje dla młodzieży.

6.   Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe ofiary składane na potrzeby renowacji obrazu św. Antoniego. Aby pokryć pozostałe, związane z tym koszty potrzebujemy jeszcze 7 tysięcy złotych. Ponieważ wycofał się główny sponsor tego dzieła, w przyszłą niedzielę 24 marca
po Mszach św. będziemy zbierali do puszek ofiary przeznaczone na pokrycie kosztów renowacji.

7.   Polska Federacja Ruchów Obrony Życia wraz z Fundacją św. Benedykta zapraszają na Narodowy Marsz Życia. Zachęcamy wszystkich, którym leży na sercu dobro rodziny do udziału w Marszu, aby w ten sposób powiedzieć TAK dla życia, TAK dla rodziny i TAK
dla zdrowego wychowania dzieci. Marsz Życia odbędzie się w przyszłą niedzielę 24 marca w Warszawie. Rozpocznie się na Placu Zamkowym o godz. 13.30, a następnie uda się na Plac Trzech Krzyży.

8.  W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. pana Andrzeja Zajdowskiego. Polećmy go miłosierdziu Bożemu.