MBLoretańska

1.  Zapraszamy do naszego kościoła na nabożeństwa pasyjne. Gorzkie żale w każdą  niedzielę wielkiego postu o godz. 17.15. Droga krzyżowa w każdy piątek o 18.30 dla dorosłych oraz o 17.15 z udziałem dzieci.

2. Dzisiaj po Mszy wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania.

3. Wielkopostne rekolekcje parafialne rozpoczniemy w tym roku w 4 niedzielę wielkiego postu 31 marca i będą trwały przez cztery dni do środy 3 kwietnia. Poprowadzi je o. Marcin Kowalewski, klaretyn. W tym samym czasie będą też szkolne rekolekcje dla młodzieży. Uczniów i uczennice ze SP nr 258 zapraszamy na rekolekcje w środę, czwartek i piątek 20, 21 i 22 marca.

4. Dziękujemy za ofiary składane dziś na tacę. Tak jak w każdą  II niedzielę miesiąca przeznaczymy je na parafialne inwestycje. Za tydzień w naszej diecezji zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad gentes.

5. W nowym numerze tygodnika Idziemy znajdziemy między innymi ciekawe wywiady z o. Jackiem Salijem Szatan w ciemności łowi oraz z abp. Grzegorzem Rysiem Klucz do Wielkanocy.

6. Osobę, która zamawiała Mszę św. na 1 kwietnia na godz. 8.00 w int. śp + Ryszarda prosimy o kontakt z ks. proboszczem.

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Tadeusza Krzewskiego. Polećmy go miłosierdziu Bożemu.