MBLoretańska

1.  W minionym tygodniu zakończyliśmy wizyty duszpasterskie zwane „kolędą”.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom, za miłe spotkania, wspólna modlitwę i możliwość błogosławieństwa domu i rodziny. Dziękujemy także za  ofiary złożone na potrzeby nasze parafii. Więcej informacji podsumowujących tegoroczną kolędę podamy w przyszłą niedzielę.

2. Za tydzień także podamy informacje dotyczące renowacji obrazu św. Antoniego.

3. Młodzież ze starszych klas Szkoły podstawowej, gimnazjalną i licealną a nawet starszą zapraszamy na spotkania wspólnoty oazowej w niedziele po mszy wieczornej.

4. Wspólnota Oazy dorosłych zaprasza w poniedziałek po mszy wieczornej na prowadzoną adorację Najświętszego Sakramentu.

5. Do końca lutego przedłużamy czas, w którym kancelaria pracuje do godz. 17.45. Wieczorne dyżury od 1 marca. Do końca lutego nie będzie też czwartkowego, popołudniowego wystawienia Najświętszego Sakramentu. Adoracja przed południem od 8.30 do 11.00 pozostaje bez zmian.  

6. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w piątek o godz. 8.00 i 18.00, a o Niepokalanym Sercu Maryi w sobotę o godz. 8.00 w Domku Loretańskim.       

7. W piątek 1 marca Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – święto państwowe, poświęcone upamiętnieniu żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Ofiarujmy modlitwę, tym wszystkim, którzy Polsce ofiarowali swój honor i życie.

8. Nowy, ciekawy numer tygodnika Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu znajdziemy na stoliku przed Domkiem Loretańskim.

9. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Mariannę Furmankiewicz. 
Polećmy ją miłosierdziu Bożemu.