1. Dziś po raz 13 ulicami Warszawy przejdzie Marsz Świętości Życia organizowany przez Diecezję Warszawsko-Praską i Archidiecezję Warszawską. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału, szczególne zaproszenie kierujemy do rodzin z dziećmi. Wydarzenie to jest przypomnieniem o potrzebie troski o życie człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Hasłem tegorocznego Marszu są słowa „Jestem za życiem! #adOPCJA”. Początek w naszej katedrze o godz. 11.00. Szczegóły na plakacie i ulotkach.

2. Dzisiaj po mszy wieczornej o godz. 18.00 zapraszamy na wielkanocne Uwielbienie Jezusa prowadzone przez naszą scholę. Zapraszamy również do scholi nowe osoby uzdolnione muzycznie.

3. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.45, w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 8.30 do 12.00, w piątek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Zapraszamy także na spotkania oazy młodzieżowej w niedziele o 19.00.

5. Po kilku latach pracy zakończyło swoją działalność w naszej parafii Koło Przyjaciół Radia Maryja. Serdecznie dziękujemy pani Urszuli Soboń za prowadzenie Koła, wszystkim członkom za modlitwę oraz duchowy i materialny wkład w życie naszej parafii. Dzieła prowadzone przez Radio Maryja polecamy trosce wiernych.

6. Za tydzień w 4 niedzielę wielkanocną w ramach tzw. niedzieli seminaryjnej będziemy gościć kleryków z naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Warszawie. Będziemy mogli bliżej poznać życie seminaryjne i przyszłych księży dla naszej diecezji.

7. Zachęcamy do lektury tygodnika Idziemy oraz gazetki parafialnej „Weź Ewangelię do Domu”.