1. Dziś o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Publiczne jej odmówienie w Święto Bożego Miłosierdzia umożliwia zyskanie łaski odpustu zupełnego. Intencje do Koronki zgłaszamy w zakrystii i kancelarii.
  2. O godz. 16.00 spotkanie Kół Żywego Różańca, a po Mszy wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  3. W naszej diecezji dzisiejsza taca przeznaczona jest na dzieła charytatywne Caritas. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. Jutro liturgiczna Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.
  5. Jutro także w poniedziałek 9 kwietnia po Mszy wieczornej o godz. 18.30. spotkanie rodziców dzieci kl. III z racji przygotowania do I komunii św.
  6. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.45, a w piątek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.00.
  7. W przyszłą niedzielę 15 kwietnia po raz trzynasty ulicami Warszawy przejdzie Marsz Świętości Życia organizowany przez Diecezję Warszawsko-Praską i Archidiecezję Warszawską. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału, szczególne zaproszenie kierujemy do rodzin z dziećmi. Wydarzenie to jest przypomnieniem o potrzebie troski o życie człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Hasłem tegorocznego Marszu są słowa „Jestem za życiem! #adOPCJA”. Początek w naszej katedrze o godz. 11.00. Szczegóły na plakacie i ulotkach.
  8. Za tydzień 15 kwietnia po mszy wieczornej zapraszamy na wielkanocne   Uwielbienie Jezusa prowadzone muzycznie przez naszą scholę. Zapraszamy         również  do scholi nowe osoby uzdolnione muzycznie. Próba scholi w piątek o    19.30 w salce przy kancelarii.
  9. Zapraszamy także na spotkania oazy młodzieżowej w niedziele o 19.00.
  10. Można jeszcze zapisać się na jesienną pielgrzymkę do Lourdes. Szczegóły w zakrystii.
  11. Zachęcamy do lektury tygodnika Idziemy oraz gazetki parafialnej „Weź Ewangelię do Domu”.