1. Gościmy w naszej parafii ks. Dariusza Czupryńskiego dyrektora Hospicjum Opatrzności Bożej w Wołominie prowadzonego przez księży Orionistów. Ks. Dariusz będzie głosił nam słowo Boże i dzielił się doświadczeniami swojej pracy z osobami terminalnie chorymi. Z tej racji przygotowany na dziś List Episkopatu Polski na Rok Świętego Stanisława Kostki odczytamy za tydzień.
  2. W Kościele katolickim w II niedzielę po Objawieniu Pańskim obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Zachęcamy do lektury przygotowanego na tę okazję orędzia papieża Franciszka.
  3. Dzisiaj po Mszy wieczornej zapraszamy na wspólne z naszą scholą kolędowanie połączone z modlitwą uwielbienia.
  4. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan. Obchodzony będzie pod hasłem „ Prawica Twoja wsławiła się mocą”.
  5. W sobotę 20 stycznia o godz. 11.00 odbędzie się Ingres Bp. Romualda Kamińskiego do Katedry Warszawsko-Praskiej. Na tę wyjątkową dla naszej Diecezji modlitwę wszystkich serdecznie zapraszamy. Z tej racji w sobotę kolędy nie będzie.
  6. Zapraszamy na nasze stałe modlitwy: różaniec codziennie o 8.30. nowennę do MB Nieustającej Pomocy w środę o 17.45, adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od 8.30 do 12.00 i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w piątek o 17.00.
  7. Zbliża się Dzień Babci i Dzień Dziadka, które będziemy obchodzić 21 i 22 stycznia. Wykorzystajmy ten czas aby okazać im naszą wdzięczność i miłość.
  8. Wszystkim uczniom i nauczycielom którzy rozpoczynają ferie zimowe życzymy dobrego, udanego odpoczynku.
  9. Zachęcamy do lektury tygodnika Idziemy oraz tekstów słowa Bożego z modlitwą do św. Michała Archanioła
    Plan Kolędy w nadchodzące dni dostępny jest TUTAJ (link).